Doplněk stravy

Jamieson Relax a spánek 60 kapslí

Značka: JAMIESON

Jamieson Relax a spánek je bylinný přípravek s extraktem kozlíku lékařské, šanty kočičí, chmelu obyčejného a mučenky pletní, která pomáhá navodit spánek.

279

Cena za 1 kus: 4,65 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Jamieson Relax a spánek 60 kapslí

50089704

Úvod

Bylinný přípravek s extraktem kozlíku lékařského, který udržuje přirozený spánek, šanty kočičí, která pomáhá tělu překonat stres a námahu, chmelu obyčejného s upokojujícím účinkem a mučenky pletní, která pomáhá navodit spánek.


Dávkování

Dospělí: maximálně 1 kapsle denně před spaním.


Složení

Každá kapsle obsahuje: Valeriána lékařská extr. (4:1)...50 mg (Valeriana officinalis, kořen), Ekv. k 200 mg rostliny, Šanta kočičí extr.(5:1)......20 mg
(Nepeta cataria, rostlina), Ekv. k 100 mg rostliny, Chmel obyčejný extr.(4:1)........25 mg (Humulus lupulus, šištice), Ekv. k 100 mg rostliny, Mučenka pletní (4:1).....25 mg (Passiflora incarnata, květ), Ekv. k 100 mg rostliny

Složení: nosič (celulóza), želírující látka (želatina), protispékavá látka (dihydrogenfosforečnan vápenatý), Valeriána lékařská extrakt, Šanta kočičí extrakt, Chmel obyčejný extrakt, Mučenka pletní, leštící látka (rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý).


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte depresí, pokud nespavost přetrvává déle než 3 týdny, konzultujte užívání s lékařem. Neužívejte v průběhu řízení motorového vozidla a aktivit vyžadujících pozornost a soustředění. V průběhu užívání doplňku nekonzumujte alkoholické nápoje či jiné doplňky se sedativním účinkem. Neužívejte při alergii na jakoukoliv složku. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.