Jamieson Sibiřský ženšen 650 mg 100 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Jamieson Sibiřský ženšen obsahuje ženšen, který zvyšuje kognitivní a duševní výkonnost, příznivě působí na krevní oběh. Podporuje přirozenou obranyschopnost a normální dýchání.
NAVÍC Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet Při nákupu 3 ks libovolných produktů Jamieson získáte NAVÍC doplněk stravy Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
485

Cena za 100 kusů: 485 Kč

O produktu

50092212

Sibiřský ženšen přírodní rostlinný extrakt.

Pomáhá zvyšovat vitalitu a posilňuje výdrž a celkovou fyzickou kondici, imunitu, příznivě ovlivňuje stres a únavu.


Dávkování

Dospělí užívají 1 – 2 tablety denně. Poraďte se s lékařem o užívání delším než 1měsíc, při přetrvávajících nebo zhoršujících se příznacích a potížích.

Složení

Každá tableta obsahuje:
Sibiřský ženšen extrakt (10:1) 65 mg
(Eleutherococcus senticosus, root), ekvivalent k 650 mg rostliny

Složení: nosič (fosforečnan vápenatý; celulóza), sibiřský ženšen, objemové činidlo (modifikovaná celulózová guma), leštící látka (rostlinná  kyselina  stearová;  rostlinný  stearan  hořečnatý;  oxid křemičitý; rozpustná celulóza; hydroxypropylcelulóza).

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy by se měly o užívání přípravku poradit s lékařem. Osobám s hypertenzí a s akutní infekcí se nedoporučuje užívání doplňku. Uchovávejte při teplotě 15  – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.