Jamieson Trávicí enzymy Nutrisential 90 tablet

50103692

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

349

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

JAMIESON Trávicí enzymy – Nutrisentials™ je doplněk stravy s obsahem trávicích enzymů včetně amylázy, lipázy, proteázy a laktázy, dále obsahuje rostlinný bromelain a papain.

Obsažený glukonan vápenatý podporuje optimální trávení živin a listy máty a fenyklu zklidňují podrážděný žaludek.

Dávkování:

Dospělí užívají 1 tableta 3× denně s jídlem.

Dlouhodobé užívání (déle než 2 týdny) konzultujte s lékařem.

Složení:

Alfa-Amyláza 50 mg/1 500 FCC DU (Aspergilus oryzae), Papain 50 mg/900 000 FCC PU (Carica papaya, plod), Bromelain 30 mg/7 200 FCC MCU (Ananas comosus, stonka), Laktáza 30 mg/30,75 FCC ALU (Aspergillus niger), Lipáza 30 mg/32 FCC LU (Aspergillus niger), Celuláza 15 mg/300 FCC CU (Trichoderma longibrachiatum) v každé tabletě.

Celulóza, papain, amyláza, glukonan vápenatý, lipáza, bromelain, laktáza, fosforečnan vápenatý, modifikovaná celulózová guma, celuláza, rostlinná kyselina stearová, rostlinný stearan hořečnatý, extrakt listů máty, oxid křemičitý, fenyklové semena (extrakt), riboflavin.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Těhotné a kojící ženy, pacienti s cukrovkou, s vředovou chorobou, při užívání léků proti srážení krve, protizánětlivých léků, antibiotik, při alergii na latex a ovoce (např. avokádo, kiwi, meloun, banán, mango, ananas a jiné) by se měli poradit před užíváním tohoto doplňku s lékařem. Pokud se objeví bolesti hlavy, břicha, nadýmání, nevolnost, průjem, zvracení, přecitlivělost/alergie přerušte užívání doplňku stravy (a poraďte se s lékařem). Přerušte užívání a vyhledejte lékaře, pokud potíže přetrvávají.Uchovávejte mimo dosah dětí!