Jamieson Valeriana Kozlík lékařský 400 mg 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
JAMIESON Valeriana obsahuje extrakt z Kozlíku lékařského, který má uklidňující účinek, zmírňuje podráždění a udržuje přirozený spánek.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

315

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50103661

JAMIESON Valeriana 400 mg je doplněk stravy s rostlinným výtažkem z kozlíku lékařského ve formě kapslí. Přípravek je určen pro dospělé.

Kozlík lékařský

  • Má uklidňující účinek.
  • Pomáhá zmírnit podráždění.
  • Pomáhá s usínáním a udržuje přirozený spánek.

Dávkování

Užívejte maximálně 1 kapsli denně půl hodiny až hodinu před spaním.

Složení

Kozlík lékařský 3:1 extrakt 133,34 mg (Valeriana officinalis, kořen), ekvivalent k 400 mg sušené rostliny v jedné kapsli.

Valeriana officinalis, sójový olej bez GMO, sójový lecitin, žlutý včelí vosk, želatina, glycerol, karamelové barvivo, oxid titaničitý.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud nespavost přetrvává déle, než tři týdny, poraďte se s lékařem. Neužívat nejméně dvě hodiny před a během řízení motorového vozidla a těžkých strojů. Vyhněte se užívání doplňku současně s předepsanou léčbou na nespavost nebo jinými léky, nebo doplňky stravy navozujícími spánek a konzumaci alkoholických nápojů během užívání doplňku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.