JeJoue AMI Venušiny kuličky sada 3 ks fialové

Ostatní

Značka: JEJOUE
JeJoue AMI Venušiny kuličky mají vložené závaží, které se při každém pohybu chvěje a vyvolává příjemné pocity. Vhodné i jako pomůcka při posilování svalů pánevního dna.
Skladem na e-shopu
1 050

O produktu

50138684

Inovativní sada vaginálních kuliček určených nejen pro potěšení. JeJoue AMI Venušiny kuličky výborně poslouží také jako pomůcka při posilování svalů pánevního dna. Sada zahrnuje tři kuličky různé velikosti, tvaru a hmotnosti s vloženým závažím, které se při každém pohybu chvěje a vyvolává příjemné pocity. Diskrétnost této pomůcky umožňuje jejich používání kdykoliv během dne.

Proč používat Ami?

Pevné svaly pánevního dna jsou klíčem k jejich lepší kontrole. Pravidelné posilování zvýší jejich citlivost a napomůže k jednoduššímu dosažení intenzivnějších orgasmů. Dobrou kondici těchto svalů oceníte při ovládání močového měchýře, při porodu i v menopauze.

Hlavní vlastnosti

 • příjemně měkký hebký povrch
 • poddajná a ohebná šňůrka z lékařského silikonu
 • v elegantní dárkové krabičce
 • materiál: zdravotně nezávadný silikon a polykarbonát
 • barva: temně fialová

Vyzkoušejte více možností a postupujte vlastním tempem

 • Ami 1 – největší, ale nejlehčí samostatná kulička, měkká – pokud s procvičováním svalů pánevního dna začínáte, doporučujeme začít s touto pomůckou
 • Ami 2 – středně velká, těžší dvojitá kulička, měkká – vyzkoušejte, pokud je to pro vás cvičení s Ami 1 příliš jednoduché
 • Ami 3 – malá, těžká dvojitá kulička, tvrdá – pro pokročilé uživatelky

Specifikace

 • Ami 1 – váha 47 g, průměr 36 mm, délka se šňůrkou 111 mm
 • Ami 2 – váha 78 g, průměr 32 / 80 mm, délka se šňůrkou 156 mm
 • Ami 3 – váha 106 g, průměr 28 / 70 mm, délka se šňůrkou 144 mm

Jak Ami používat

Vyzkoušejte pár oblíbených Kegelových cviků uvedených pod tímto textem, nebo si vezměte Ami, jen tak, když jste doma, a užívejte si příjemné chvění, vyvolané pohybem závaží. Kegelovy cviky (pojmenované po americkém gynekologovi) jsou navržené tak, aby posilovaly a zpevňovaly sval pánevního dna. Existuje opravdu mnoho Kegelových cviků, z nichž některé vám mohou vyhovovat více než jiné. V kombinaci s Ami jsou tyto cviky výrazně jednodušší a velice příjemné. Než začnete, nejdříve naneste na povrch Ami dostatečné množství lubrikačního gelu.

Kegelovy cviky

 • Nejdříve si zkuste uvědomit, kde se nachází váš sval pánevního dna. Může to být například při močení, když se pokusíte proud moči zastavit.
 • Cvičení 1 – něco jednoduchého: Lehněte si pohodlně na záda na postel nebo podlahu a zaveďte do pochvy Ami. Sevřete Ami svalem pánevního dna na pět sekund, poté na dvě sekundy povolte. Tento postup opakujte desetkrát. Nyní si dejte minutovou přestávku a opět celý postup zopakujte. Před třetí sérií si dejte dvouminutovou pauzu. Tuto sestavu cvičte každý den. Až to pro vás začne být příliš jednoduché, vyzkoušejte tři série po patnácti stazích.

 • Cvičení 2 – pro pokročilejší: Sedněte si na kraj postele nebo židle a zaveďte Ami. Zatněte sval pánevního dna a opatrně 5 sekund táhněte za šňůrku, jako byste chtěla kuličky vytáhnout ven. Potom si pět sekund odpočiňte. Tento postup opakujte desetkrát. Po minutové přestávce zopakujte celou sérii. Před třetí sérií si dejte pauzu dvě minuty. Tuto sestavu cvičte každý den. Až to pro vás začne být jednoduché, vyzkoušejte tři série po patnácti stazích.


Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.