Jelen Na nádobí brusinka 500 ml

Drogerie

Značka: JELEN
Jelen Na nádobí s brusinkovou vůní dokonale odstraňuje mastnotu, zaschlé jídlo a jiné nečistoty. Příjemně zvlhčuje a navrací namáhaným dlaním komfort.
Skladem na e-shopu
44 ušetříte 11 Kč

Původní cena 55 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 55 Kč

O produktu

50140711

Jelen Na nádobí s brusinkovou vůní dokonale odstraňuje mastnotu, zaschlé jídlo a jiné nečistoty. K pokožce se ale chová velmi šetrně. Působí jako balzám – přidaný glycerin pečuje o namáhanou pokožku a zabraňuje jejímu vysoušení a podráždění. Příjemně zvláčňuje a navrací dlaním komfort. Díky přírodnímu složení s rostlinnými tenzidy se produkt snadno odbourává a nezatěžuje životní prostředí. Jelenova filozofie podporuje koncept udržitelné domácnosti s vlastními čističkami odpadních vod. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje mastnotu a zaschlé nečistoty
  • šetrný k pokožce rukou
  • přírodní složení

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, mýdlo; parfém; Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.

O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.