Drogerie

Jelen Prací gel s vůní šeříku 3,6 l

Značka: JELEN

Prací gel s vůní šeříku od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí a podporuje udržitelnost.

Sleva 20 % při koupi 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značek Jelen a Jelínek v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 30. 6. 2024, nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
319
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Jelen Prací gel s vůní šeříku 3,6 l

50140730

Úvod

Prací gel s vůní šeříku od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí. Aktivně odstraňuje nečistoty a pot. Po vyprání bude vaše prádlo jako nové s neodolatelným aroma rozkvetlého šeříku. Gel se v přírodě snadno odbourává a podporuje tak udržitelnou domácnost. Hodí se na bílé i barevné látky. Produkt prošel dermatologickými testy a je velmi jemný i k citlivé pokožce.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně odstraňuje nečistoty a pot
  • ohleduplný k pokožce i životnímu prostředí
  • na bílé i barevné prádlo

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, enzymy, parfém, Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.


Použití

3,6 l vystačí na cca 80 praní. Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 45 ml gelu (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 75 ml při silném znečištění. Při tvrdé vodě použijte 75 ml na lehce znečištěné oblečení nebo 100 ml na silně znečištěné oblečení.


Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.


O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.