Drogerie

Jelen Prací gel univerzální refill 5000 ml

Značka: JELEN
5.0
  • Univerzální prací gel refill od firmy Jelen můžete použít na bílé i barevné prádlo. Je dobře rozpustný, neusazuje se v pračce a zanechává jemné, voňavé a dokonale čisté oblečení.
499

O produktu: Jelen Prací gel univerzální refill 5000 ml

50140686

Úvod

Univerzální prací gel od firmy Jelen můžete použít na bílé i barevné prádlo. Je dobře rozpustný, neusazuje se v pračce a zanechává jemné, voňavé a dokonale čisté oblečení. Přípravek na bázi jádrového mýdla skvěle odstraňuje nečistoty, je velmi šetrný k prádlu i k životnímu prostředí. Všechny jeho složky se v přírodě snadno odbourávají. Obal refillu do láhve obsahuje o 86 % méně plastu. Dermatologicky testováno. 

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně odstraňuje nečistoty
  • dobře se rozpouští
  • přírodní složení

Složení

5 % - 15 %: mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchové aktivní látky, enzymy, parfém, Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl, Butylcarbamate.


Použití

Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 45 ml gelu (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 75 ml při silnějším znečištění. Při tvrdé vodě použijte 75 ml na lehce znečištěné oblečení nebo 100 ml na silně znečištěné oblečení.


Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.


O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.