Drogerie

Jelínek mimi Prací gel s panthenolem 2,7 l

Prací gel s panthenolem Jelínek mimi je velmi šetrný k prádlu i jemné dětské pokožce. Přípravek si snadno a rychle poradí s fleky od svačiny nebo od hlíny či trávy.

Velikost balení
365
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Jelínek mimi Prací gel s panthenolem 2,7 l

50140747

Úvod

Prací gel s panthenolem Jelínek mimi je velmi šetrný k prádlu i jemné dětské pokožce. Přípravek si snadno a rychle poradí s fleky od svačiny nebo od hlíny či trávy. Pečuje o vlákna tkanin a zanechává dokonale čisté oblečení. Gel na bázi mýdla se v přírodě snadno odbourává, proto je velmi ohleduplný k životnímu prostředí. Obsahuje panthenol, který má příznivé hydratační, regenerační a uklidňující účinky. Produkt s přírodním složením je vhodný k praní prádla miminek již od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrný k prádlu i pokožce
  • vypere i odolné skvrny
  • přírodní složení

Složení

5 % - 15 %: mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: enzymy, panthenol.


Použití

Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 45 ml gelu (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 75 ml při silném znečištění. Při tvrdé vodě použijte 75 ml na lehce znečištěné oblečení nebo 100 ml na silně znečištěné oblečení.


Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.


O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.