Johnson’s Baby

Řadit
Filtry výpisu
 • Bedtime
Johnson's Baby Bedtime Olej dobré spaní 200 ml

200 ml

Kosmetika

Hýčkejte své děťátko. Olej dobré spaní navozuje relaxační pocity, jemně masíruje, zklidňuje a uzavírá v pokožce více vody než tělové mléko.

  95 Kč
  Johnson's Baby Bedtime Koupel pro dobré spaní 500 ml

  500 ml

  Kosmetika

  Dopřejte i vy svému děťátku perfektně poklidnou noc. Koupel pro dobré spaní uvolní a zklidní vaše děťátko, a pomáhá mu tak lépe usnout.

   139 Kč
   Johnson's Baby Bedtime Šampon pro dobré spaní 200 ml

   200 ml

   Kosmetika

   Šampon pro dobré spaní JOHNSON´S® Bedtime™ obsahuje výtažky z levandule. Jemně pečuje o vlasovou pokožku a díky relaxační vůni navozuje klidné spaní.

    89 Kč
    Johnson's Baby Bedtime Tělové mléko pro dobré spaní 300 ml

    300 ml

    Kosmetika

    Hýčkejte své děťátko a dopřejte mu klidnou noc. Tělové mléko pro dobré spaní pečuje o dětskou pokožku a příjemně děťátko naladí na přicházející spánek.

     105 Kč
     Johnson's Baby Bedtime Mycí gel pro dobré spaní 500 ml

     500 ml

     Kosmetika

     JOHNSON´S® Bedtime™ je mycí gel na dobrou noc. Šetrně myje díky kvalitnímu složení. Obsahuje zklidňující esence NaturalCalm™. Podporuje klidné usínání.

      145 Kč

      Pokožka miminka je velice choulostivá, proto již více než 125 let vylepšujeme složení našich výrobků tak, abychom dosáhli co nejvyšší jemnosti. Pro naše produkty vybíráme pouze vysoce kvalitní ingredience, které jsou šetrné k dětské pokožce a odpovídají našim standardům Best for Baby™, pro miminko jen to nejlepší.

      Cesta k novému složení našich produktů trvala několik let. Po celou dobu jsme pečlivě naslouchali preferencím, přáním maminek a naše složení testovalo 11 500 z nich. Nové produkty JOHNSON’S®nyní obsahují více ingrediencí přírodního původu, např. hedvábí, bavlnu nebo kokosový olej. Obsahují o 50% méně ingrediencí než dříve a jejich složení je také šetrnější k životnímu prostředí.