Johnson’s Baby

Řadit
Filtry výpisu
Johnson's Baby Bedtime Šampon pro dobré spaní 200 ml

200 ml

Kosmetika

Šampon pro dobré spaní JOHNSON´S® Bedtime™ obsahuje výtažky z levandule. Jemně pečuje o vlasovou pokožku a díky relaxační vůni navozuje klidné spaní.

75 Kč
Johnson's Baby Dětský olej 200 ml

200 ml

Kosmetika

JOHNSON´S® Baby dětský olej zanechává jemnou a vláčnou pokožku. Zadržuje v pokožce vodu, zklidňuje ji a zjemňuje. Byl speciálně vyvinut pro děti.

95 Kč
Johnson's Baby Bedtime Olej dobré spaní 200 ml

200 ml

Kosmetika

Hýčkejte své děťátko. Olej dobré spaní navozuje relaxační pocity, jemně masíruje, zklidňuje a uzavírá v pokožce více vody než tělové mléko.

95 Kč
Johnson's Baby Dětský pudr 100 g

100 g

Kosmetika

Dětský pudr JOHNSON´S® pomáhá zachovat zdravou pokožku v oblasti plenek. Chrání ji před odíráním a podrážděním. Pomáhá předcházet opruzeninám.

49 Kč
Johnson's Baby Krém proti opruzeninám 100 ml

100 ml

Kosmetika

JOHNSON´S® Baby krém proti opruzeninám chrání citlivou pokožku dětí v plenkové oblasti. Přináší okamžitou úlevu a snižuje zarudnutí. Má hypoalergenní složení.

99 Kč
Johnson's Baby Bedtime Koupel pro dobré spaní 500 ml

500 ml

Kosmetika

Dopřejte i vy svému děťátku perfektně poklidnou noc. Koupel pro dobré spaní uvolní a zklidní vaše děťátko, a pomáhá mu tak lépe usnout.

119 Kč
Johnson's Baby Mycí gel pro tělo a vlásky 500 ml

500 ml

Kosmetika

Také byste svému děťátku rádi dopřáli tu nejlepší péči? Mycí gel pro tělo a vlásky velice šetrně myje a čistí dětskou pokožku i vlásky.

135 Kč

Pokožka miminka je velice choulostivá, proto již více než 125 let vylepšujeme složení našich výrobků tak, abychom dosáhli co nejvyšší jemnosti. Pro naše produkty vybíráme pouze vysoce kvalitní ingredience, které jsou šetrné k dětské pokožce a odpovídají našim standardům Best for Baby™, pro miminko jen to nejlepší.

Cesta k novému složení našich produktů trvala několik let. Po celou dobu jsme pečlivě naslouchali preferencím, přáním maminek a naše složení testovalo 11 500 z nich. Nové produkty JOHNSON’S®nyní obsahují více ingrediencí přírodního původu, např. hedvábí, bavlnu nebo kokosový olej. Obsahují o 50% méně ingrediencí než dříve a jejich složení je také šetrnější k životnímu prostředí.