KALOBA

Řadit
Filtry výpisu
Kaloba perorální kapky 20 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Kaloba kapky jsou rostlinný přípravek podávaný k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje užívání antibiotik u dospělých a dětí od 1 roku.

  145 Kč
  Kaloba 20 mg 21 potahovaných tablet

  21 potahovaných tablet

  Registrovaný léčivý přípravek

  Kaloba 20 mg je rostlinný přípravek podávaný k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje užívání antibiotik u dospělých a dětí od 6 let.

   185 Kč

   KALOBA je rostlinný lék určený k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje léčbu antibiotiky.

   Přípravek KALOBA obsahuje extrakt z kořene Pelargonium sidoides, muškátu pocházejícího z jižní Afriky, kde se od pradávna užívá k léčbě plicních onemocnění. V západní medicíně se v současné době s úspěchem používá standardizovaný extrakt této rostliny při léčbě nachlazení a kašle.

   Akutnímu zánětu průdušek může často předcházet rýma a bolesti v krku. Následně se objevuje suchý dráždivý, často bolestivý kašel, který přechází ve vlhký kašel s obtížným vykašláváním hlenu. Přípravek KALOBA mírní kašel a ulevuje od nepříjemných příznaků, jako je zahlenění a bolesti v dýchacích cestách. Má mírné antibakteriální a antivirové účinky. KALOBA zkracuje dobu trvání akutního zánětu průdušek u dětí i dospělých.

   Přípravek KALOBA je určen pro dospělé, dospívající i děti. Je dostupný ve formě kapek (vhodné pro děti od 1 roku) nebo tablet (od 6 let).