Kosmetika

Capsicolle Kapsaicinová hřejivá náplast 7x10 cm

Značka: CAPSICOLLE
4.9

Prohřívací náplast Capsicolle má hřejivý účinek na pokožku. Jednoduše ji nalepíte a do 20 minut cítíte úlevu a příjemné teplo, které trvá až 8 hodin.

Velikost balení
25
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Capsicolle Kapsaicinová hřejivá náplast 7x10 cm

50071717

Úvod

Kapsaicinová náplast k aplikaci na pokožku v oblasti svalů a kloubů přináší úlevu a relaxaci díky hřejivému efektu. Skládá se z 8 čistě přírodních látek – od kapsaicinu a mentolu po kafr. Lehce ji nastříháte na požadovanou velikost i tvar, poté jednoduše nalepíte na vybrané místo a do 20 minut cítíte úlevu a příjemné teplo, které trvá až 8 hodin. Náplast je tenká, diskrétní a bez zápachu. Vhodná pro dospělé a děti od 12 let. Rozměr náplasti je 7 x 10 cm.

Hlavní vlastnosti:

  • hřejivá náplast z 8 přírodních látek
  • snadno se stříhá, dobře drží na místě, je tenká a diskrétní
  • poskytuje pokožce příjemné teplo až na 8 hodin

Složení

Hlavní složku hřejivé náplastí tvoří kapsaicin, přírodní látka získávaná z vybraných druhů paprik. Obsah v náplasti: 2,89 %. Kompletní složení: Olibanum – Kadidlo pravé 12,5 %, Camphor – Kafr 9,6 %, Menthol – Mentol 9,6 %, Asafoetida – Čertovo lejno 7,5 %, Cinnamomum – Skořicovník 5 %, Rehmannia – Rehmanie 5 %, Kapsaicin 2,89 %, Belladonna – Rulík zlomocný 1,52 %.


Použití

Nejprve vodou a mýdlem omyjte místo, kam chcete nalepit hřejivou náplast, a pečlivě jej osušte. Poté sejměte ochranný kryt náplasti, náplast přiložte a mírně přitlačte. Nejpozději po 8 hodinách náplast sejměte. Nepoužívejte více než 3 náplasti denně po dobu maximálně 7 dnů. Na stejné místo náplast aplikujte po týdenní až čtrnáctidenní přestávce.


Upozornění

Hřejivou náplast nepoužívejte při alergii na kapsaicin nebo na jiné složky přípravku – pro vás je vhodnější uhlíková náplast. Nepoužívejte při kožních onemocněních, poranění a poškození kůže. Jen ojediněle dochází k vzniku alergických reakcí. Při výskytu kopřivky kapsaicinovou náplast nepoužívejte. Nesmí přijít do styku se sliznicemi, zejména očí. Po každé manipulaci s náplastí omyjte ruce mýdlem a teplou vodou, nepoužívejte se zahřívací poduškou. Náplast neaplikujte alespoň 1 hodinu před koupáním a těsně po koupání.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.