Videa – baby

  (12)
 • Vše co chcete vědět o kojení II. část

  Jak často kojit, jak střídat prsy, jak dlouhou dobu nechat miminko přiložené u prsu a jak se kojení vyvíjí v čase, popisuje ve druhém videu Dr. Max BABY o kojení Jana Petráková Soudková, laktační sestra novorozeneckého oddělení ÚPMD.
  Vše co chcete vědět o kojení II. část
 • Přenášení dítěte a vyvolání porodu

  Kdy se přistupuje k vyvolávání porodu? Proč je potermínové těhotenství rizikové? Jakými metodami lze úspěšně zahájit porod? Vysvětluje MUDr. Petr Křepelka, Ph.D. v novém dílu videa, které vzniklo ve spolupráci s odborníky z podolské porodnici.
  Přenášení dítěte a vyvolání porodu
 • Vše o císařském řezu

  Za jakých okolností je možné přistoupit k císařskému řezu a je možné „objednat“ si císařský řez na přání maminky? Jak tento zákrok probíhá, jaké jsou výhody a jaká jsou rizika, popisuje ve videu MUDr. Hynek Heřman PhD., LL.M., MHA, primář porodnice ÚPMD.
  Vše o císařském řezu
 • Vše co chcete vědět o kojení I. část

  Jak souvisí jídelníček maminky s laktací, proč je pohodlí a klid maminky klíčový pro úspěšné kojení a jakým způsobem je kojení provázáno s děložní činností, vysvětluje ve videu Dr. Max BABY Jana Petráková Soudková, laktační sestra novorozeneckého oddělení.
  Vše co chcete vědět o kojení I. část
 • Praktická videa pro maminky - úvod

  V úvodním videu vám představíme spolupráci a záměr, proč jsme pro vás natočili sérii videí, která vás provedou těhotenstvím, připraví na porod a poradí s následnou péčí o novorozence.
  Praktická videa pro maminky - úvod
 • Ultrazvukový screening

  Co všechno je možné zjistit o nenarozeném miminku. Kolik screeningů se běžně provádí během těhotenství a co přesně díky nim můžeme zjistit, vysvětluje MUDr. Lubomír Hašlík z pražského Ústavu pro péči o matku a dítě Podolí.
  Ultrazvukový screening
 • Den D - Porod

  Jak poznat správný čas, kdy vyrazit do porodnice a jaké úkony a vyšetření vás v porodnici čekají od okamžiku přijetí, až po první dvě hodiny po porodu? Vše zjistíte v novém videu.
  Den D - Porod
 • O porodní anestezii s lékařkou

  Novým dílem provází primářka Anesteziologického oddělení ÚPMD MUDr. Jaroslava Ščamburová. Podívejte se na video o tišení porodní bolesti. Dr. Max BABY vytvořil ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě Praha – Podolí exkluzivní videoobsah. Jednotlivá edukační a informační videa se týkají těhotenství, porodu a rané péče o dítě.
  O porodní anestezii s lékařkou