KetoDiet HEAT spalovač tuků 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: KETODIET
KetoDiet HEAT spalovač tuků 60 tablet obsahuje 153 mg kofeinu. Je skvělý nejen před sportovní aktivitou, ale pomůže lépe se soustředit v práci nebo během učení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
149

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu

50127594

Nastartujte svůj metabolismus a navyšte fyzickou výkonnost! KetoDiet HEAT spalovač tuků 60 tablet obsahuje 153 mg kofeinu v jedné kapsli, což představuje přibližně 2 středně silné kávy espresso. Účinek kofeinu je pozvolný a dlouhodobý díky přírodnímu extraktu z guarany. KetoDiet HEAT je skvělý nejen před sportovní aktivitou, ale pomůže lépe se soustředit v práci nebo během učení a podpoří Vaši celkovou pohodu, a to nejen v průběhu keto diety. Obsažený l-tyrosin je esenciální aminokyselina, která působí synergicky s ostatními složkami – zejména se zeleným čajem a kofeinem.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje l-tyrosin
  • kofein napomáhá zvýšení vytrvalostního výkonu
  • guarana a zelený čaj napomáhají kontrole tělesné hmotnosti
  • guarana a zelený čaj podporují fyzickou a psychickou aktivitu
  • riboflavin, vitamin B12 a kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • riboflavin, vitamin B12 a kyselina pantothenová přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • zelený čaj a chrom pomáhají kontrolovat hladinu glukózy v krvi
  • chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin


Dávkování

Užívejte 1 tabletku denně, zapijte sklenicí čisté vody.

Složení

Citrusové bioflavonoidy 80%, L-Tyrosine, plnidla: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý; kofein (11333 mg/100 g), guarana 10%, extrakt ze zeleného čaje 7%, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; pantothenát vápenatý, extrakt chilli, extrakt černého pepře, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, D-biotin, inositol, chlorid chromitý, potahovací směs (stabilizátory: hydroxypropylmethyl celulóza, polydextróza, mikrokrystalická celulóza, barvivo: oxid titaničitý).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje kofein. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.