Kinedryl

Řadit
Filtry výpisu
Kinedryl 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Kinedryl se používá k prevenci a léčbě nevolností a zvracení při cestování dopravními prostředky u dospělých, dospívajících a dětí od 2 let.

99 Kč

Pro klidné a pohodové cestování bez nutnosti zastavovat kvůli žaludečním obtížím (nejen u dětí) mějte připravený KINEDRYL, spolehlivý lék proti nevolnost v dopravních prostředcích určený pro dospělé a děti od dvou let.

 

Nemoc z pohybu neboli kinetóza nás může postihnout v autě, ve vlaku, letadle či na lodi (mořská nemoc). Vzniká, když dojde k nesouladu mezi rovnovážným ústrojí, umístěném ve vnitřním uchu, a vizuálními  vjemy z okolí.

Přípravek Kinedryl slouží k předcházení a léčbě závrati, nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky. Kinedryl obsahuje dvě vhodně se doplňující účinné látky – moxastin, který centrálně působí proti závratím, nevolnosti a zvracení, a kofein tlumící sedativní účinky moxastinu.

Kinedryl se jako prevence nevolnosti podává 60 minut před zahájením cesty, při dlouhých cestách se pak podání opakuje po 2 až 3 hodinách. Přípravek mohou užívat děti starší dvou let.

 

Kinedryl je lék k vnitřnímu užití. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!