Kitl Eligin BIO rodinné balení 400 kapslí + hrneček navíc

Doplněk stravy

Značka: KITL
Kitl Eligin BIO rodinné balení 400 kapslí + hrneček navíc obsahuje kapsle s obsahem zázvorového extraktu doplněného vitaminem C, který je důležitý pro zdravou imunitu.
Skladem na e-shopu
1 790 ušetříte 460 Kč

Původní cena 2 250 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 1850 Kč

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50133402

Podpořte svou imunitu přírodní cestou. Kitl Eligin BIO rodinné balení 400 kapslí + hrneček navíc vám při pravidelném užívání vydrží na celé 3 měsíce. Obsahuje kvalitní BIO zázvor s vysokým množstvím účinných látek 6-shogaolu a 6-gingerolu a vitamin C. Speciální kapsle je plně stravitelná a rozpustí se až ve střevech, díky tomu potlačí pálivé účinky extra silného zázvoru. Práškový obsah kapsle lze konzumovat i samostatně.

Hlavní vlastnosti:

  • zázvor (Zingiber officinale) příznivě působí na dýchací systém a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá k normálnímu trávení a normální hladině cukru v krvi, pomáhá předcházet nevolnosti na cestách a přináší úlevu při žaludečních potížích
  • vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje nervový systém, chrání buňky před oxidačním stresem

Dávkování

K nespecifické podpoře odolnosti organismu dlouhodobě 2-3 kapsle 2x denně. K podpoře imunity při akutních stavech krátkodobě až 12 kapslí denně. Pro potlačení nevolnosti 2 kapsle 2x denně, začít užívat 1-2 dny předem. Užívejte při jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Složení (v jedné kapsli 350 mg): zázvorový extrakt* 292 mg (Zingiber officinale Rosc L.), vitamín C (kyselina L-askorbová) 58 mg (73 % RHP**). Rozpustná kapsle je vyrobena z hypromelózy. Zázvorový extrakt v jedné kapsli obsahuje 2801 µg (6)-gingerolu a 1353 µg (6)-shogaolu***. *) z ekologického zemědělství, **) referenční hodnota příjmu, ***) analýza laboratoře Ústavu výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i., leden 2017

Upozornění

Není určeno pro děti do 6 let. Nevhodné při zánětech žaludku. Při žlučníkových kamenech doporučujeme užívání přípravku předem konzultovat s lékařem. Nevhodné pro osoby užívající léčiva proti srážlivosti krve (např. Warfarin). Nepřekračujte doporučenou dávku. Uchovejte mimo dosah dětí. Nemůže být užíváno jako náhrada pestré stravy.

Při nedostatečném zapití je možné pociťovat chvilkové pálení v nadbřišku, které odezní během několika minut. U citlivějších osob se může za několik minut po požití dostavit pocit tepla nebo pálení žáhy. Zázvor ani vitamín C se neakumulují v organismu, lze užívat dlouhodobě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.