Potraviny a nápoje

Kitl Syrob Citrusy Grep, Citron, Pomeranč dárkové balení 3x500 ml

Značka: KITL

Kitl Syrob Citrusy Grep, Citron, Pomeranč dárkové balení obsahuje 3 lahodné sirupy vhodné pro přípravu domácích limonád, koktejlů i dochucení dezertů.

369

Cena za 1 litr: 246,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Kitl Syrob Citrusy Grep, Citron, Pomeranč dárkové balení 3x500 ml

50128097

Úvod

Zdravé a poctivé sirupy z Jizerských hor. Kitl Syrob dárkové balení 3 x 500 ml obsahuje grepový, citronový a pomerančový sirup s vysokým podílem ovocné složky. Tento dárek je plný zdraví a navíc se může pyšnit originálním „novinovým" designem z přírodních materiálů.

Kitl Syrob Grapefruit

Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád, ale i koktejlů a k dochucení dezertů. Zkusit můžete třeba originální grepové Mojito nebo grepový koktejl s Aperolem. 

Kitl Syrob Citron

Citrónový sirup Kitl bohatý na vitamín C je vhodný k přípravě osvěžující domácí citronády a k ochucení teplých i studených nápojů a koktejlů. 

Kitl Syrob Pomeranč

Pomerančový sirup s dužninou je vhodný k přípravě osvěžující domácí oranžády a k ochucení teplých i studených nápojů a koktejlů. 


Složení

Grep: cukr, grapefruitový koncentrát (Citrus x paradisi, 13 %), grapefruitová dužnina (Citrus x paradisi, 5 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, přírodní aroma. Citron: cukr, citrónový koncentrát (Citrus x limon, 15 %), citrónová dužnina (Citrus x limon, 6 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, vitamín C, přírodní aroma. Pomeranč: cukr, pomerančový koncentrát (Citrus x sinensis, 14 %), pomerančová dužnina (Citrus x sinensis, 6 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, vitamín C, konzervant: sorban draselný, přírodní pomerančové aroma.


Použití

Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10, pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8.


Upozornění

Skladujte v chladu a temnu. Ovocné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 30 dní.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.