Doplněk stravy

Barny´s Klokan limitovaná edice 60+60 kapslí

Značka: BARNY´S
  • Barny´s Klokan obsahuje efektivní kombinaci 7 aktivních složek v jednom přípravku, včetně vitaminu C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, a chrupavek.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

355

Cena za 100 g: 563 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Barny´s Klokan limitovaná edice 60+60 kapslí

50096788

Úvod

Limitovaná edice za výhodnou cenu! Pro zdraví kloubního aparátu jsou důležité funkční kolagenové struktury, které zajišťují tvar a pevnost chrupavky. Barny´s Klokan je doplněk stravy, který obsahuje efektivní kombinaci 7 složek v jednom přípravku: tři kolageny, glukosamin, chondroitin a kyselinu hyaluronovou, které jsou přirozenými složkami pohybového systému + vitamin C, který má význam při normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek, kostí a kůže. V přípravku jsou zastoupeny denaturované kolageny typu I a II formou patentovaných substancí COLLYSS™ a CARTIDYSS + nativní kolagen typu II. Barny´s Klokan je vhodný pro všechny, kteří chtějí udělat maximum pro svůj pohybový aparát i pro osoby, které klouby nadměrně zatěžují sportem či náročnou fyzickou prací. Je vhodný i pro dospívající v období růstu.

Účinná a efektivní kombinace 7 složek v jednom produktu:

  • Patentovaný kolagen COLLYSS™ – kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ I je odolný v tahu a vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy, kosti, vazivová chrupavka a v pokožce.
  • Patentovaný kolagen CARTIDYSS™ – kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ II je odolný v tlaku a vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci.
  • Nativní kuřecí kolagen typ II – nedenaturovaná forma kolagenu zachovávající strukturu trojšroubovice. Zdrojem je kuřecí chrupavka.
  • Vitamin C– ve formě kyseliny L-askorbové přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.
  • Chondroitinsulfát – polysacharid obsažený ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky, pomáhá zadržovat vodu a tím zajišťuje chrupavce pružnost.
  • Glukosaminsulfát – glukosaminoglykan je jednou ze základních stavebních složek kloubní chrupavky.
  • Kyselina hyaluronová – glukosaminoglykan je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty a synoviální tekutiny v kloubech, kde díky svým viskoelastickým vlastnostem plní funkci lubrikantu a tlumiče nárazů.

Dávkování

1x denně 1 kapsle. Doporučujeme užívat společně s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Doporučujeme kúru několikrát do roka zopakovat nebo přípravek užívat trvale. 


Složení

Aktivní látky v 1 kapsli: kolagen typ II – CARTIDYSS™ – 20 mg, kolagen typ I – COLLYSS™ – 20 mg, vitamin C – 20 mg (25 % RHP), chondroitinsulfát – 7,9 mg, glukosaminsulfát – 4,3 mg, kyselina hyaluronová – 0,8 mg, nativní kolagen typ II – 20 µg. 1 kapsle (0,480 g): zahušťovadlo (kukuřičný škrob), želatina, CARTIDYSS™ z ryb (kolagenové proteiny typ II; chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, hydroxyprolin, kyselina hyaluronová), COLLYSS™ z ryb (kolagenové proteiny typ I), kyselina L-askorbová (vit C 25 % RHP), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek), barvivo (oxid titaničitý), nativní kolagen typ II. Alergeny: produkty z ryb. RHP – referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.