Klorane bebe

Řadit
Filtry výpisu
KLORANE Bébé Čisticí ubrousky 25 ks

25 ks

Kosmetika

Rozmazlujte pokožku svého děťátka. Čisticí ubrousky jemně čistí dětskou pokožku a zanechávají ji nádherně hebkou a zklidněnou. Balení obsahuje 25 kusů.

 • Akce -20%
98 Kč 123 Kč
KLORANE Bébé Jemné čisticí ubrousky duopack 2x70 ks

duopack 2x70 ks

Péče o dítě

Určeno pro pravidelnou hygienu a očistu i té nejjemnější dětské pokožky.

 • Akce -20%
196 Kč 245 Kč
KLORANE Bébé Eryteal mast na přebalování 3v1 75 ml

mast na přebalování 3v1 75 ml

Kosmetika

Klorane bébé Eryteal mast na přebalování 3 v 1 je pomocník na podrážděnou pokožku na zadečku a v oblasti plenek. Obsahuje zklidňující výtažek z měsíčku.

 • Akce -20%
175 Kč 219 Kč
KLORANE Bébé Cold Creme výživný krém s měsíčkem 40 ml

výživný krém s měsíčkem 40 ml

Kosmetika

Dětská pokožka si zaslouží extra péči. Cold Creme výživný krém s měsíčkem zklidňuje a chrání citlivou dětskou pleť před agresivními vnějšími vlivy.

 • Akce -20%
159 Kč 199 Kč
KLORANE Bébé Hydratační mléko s měsíčkem 500 ml

500 ml

Kosmetika

Klorane bébé hydratační mléko obsahuje zklidňující výtažky z měsíčku, je vhodné pro normální až suchou pokožku obličeje a těla. Je určené pro miminka a kojence.

 • Akce -20%
463 Kč 579 Kč
KLORANE Bébé Jemný mycí gel s měsíčkem 200 ml

200 ml

Kosmetika

Klorane bébé jemný mycí gel obsahuje výtažky z květů měsíčku a má zklidňující účinky. Je určen pro jemnou pokožku miminek a kojenců. Neštípe v očích.

 • Akce -21%
139 Kč 175 Kč
KLORANE Bébé Jemný mycí gel s měsíčkem 500 ml

500 ml

Kosmetika

Klorane bébé jemný mycí gel obsahuje výtažky z květů měsíčku a má zklidňující účinky. Je určen pro jemnou pokožku miminek a kojenců. Neštípe v očích.

 • Akce -21%
229 Kč 289 Kč
KLORANE Bébé Jemné čistící ubrousky 25 ks

25 ks

Kosmetika

Klorane bébé jemné čisticí ubrousky obsahují zklidňující výtažky z měsíčku. Jsou určené na obličej, ručičky i zadeček miminek a kojenců.

 • Akce -20%
119 Kč 149 Kč
KLORANE Bébé Ochranný dětský pudr s měsíčkem 100 g

100 g

Kosmetika

Klorane bébé ochranný dětský pudr je určen na zadeček miminek a kojenců. Obsahuje výtažek z měsíčku. Chrání pokožku, absorbuje vlhkost a zmírňuje podráždění.

 • Akce -20%
143 Kč 179 Kč
KLORANE Bébé Velmi jemné výživné mýdlo kostka 250 g

kostka 250 g

Kosmetika

Jemné výživné mýdlo vhodné na obličej a pokožku. Složení z 97 % přírodního původu. Obsahuje zklidňující výtažek z měsíčku. Vhodné pro děti a kojence.

 • Akce -20%
127 Kč 159 Kč
KLORANE Bébé Hydratační krém 200 ml

200 ml

Kosmetika

Klorane bébé hydratační krém obsahuje zklidňující výtažky z měsíčku, je vhodný pro normální až suchou pokožku obličeje a těla. Je určený pro miminka a kojence.

 • Akce -20%
255 Kč 319 Kč
KLORANE Bébé Eryteal sprej na přebalování 3v1 75 ml

sprej na přebalování 3v1 75 ml

Kosmetika

Klorane bébé Eryteal sprej na přebalování 3 v 1 je přípravek na podrážděnou pokožku na zadečku a v oblasti plenek. Obsahuje zklidňující výtažek z měsíčku.

 • Akce -20%
183 Kč 229 Kč

Dopřejte svému miminku jen to nejlepší. Společnost Klorane působí na našem trhu již od roku 1965 a zakládá si na tom, že všechny její výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí. Aktivně vyhledává nové účinné rostlinné látky, které aplikuje do svých kosmetických výrobků a napomáhá přirozené ochraně a regeneraci pokožky i vlasů. Odnož společnosti Klorane Bebe se svými výrobky zaměřuje výhradně na přírodní šetrnou péči o dětskou pokožku. Dopřejte svému miminku tu nejlepší možnou kvalitu. Výrobky jsou vytvořeny z přírodních materiálů, takže nedráždí citlivou dětskou pokožku, nevyvolávají svědění ani žádné jiné nepříznivé reakce.

Dětská koupel

Pravidelná hygiena je u dětí nesmírně důležitá. Napomáhá k vytváření přirozené obranyschopnosti a udržuje pokožku jemnou a hydratovanou. Koupejte miminko s přípravkem z měsíčku, který je speciálně vytvořen pro velmi jemnou pokožku. Po koupeli je nutné také celé tělo hydratovat, jelikož kožní buňky v prvních měsících ještě nejsou zcela rozvinuty a nedokáží si vodu získávat z těla samy. K hydratační péči slouží řada přípravků, mezi nimiž naleznete olejíčky i jemné krémy. Vyzkoušejte jemné vlhčené ubrousky, které obsahují přírodní přípravky a šetrně působí na dětskou pokožku. Zvládnou přitom z kůže odstranit maximální množství škodlivých bakterií, které dítě mohlo pochytit například během venkovní procházky. Čistota je základem i během přebalování. Komplexní péči během přebalování zajišťuje kombinace ochranného krému, spreje, masti a jemného dětského pudru. Při pravidelném používání je jemná kůže čistá, voňavá a nenaleznete na ni známky opruzenin ani jiného podráždění, které by jinak vzniklo nošením plen nebo nedostatečnou hygienou.

Ochrana přírody

Nákupem výrobků Klorane máte jistotu, že si pořizujete zcela přírodní produkty, které nemají negativní dopad na životní prostředí. Celý sortiment značky je pečlivě testován ve speciálních laboratořích Klorane, aby bylo potvrzeno, že jde o zcela nezávadné výrobky, které prospívají vašim dětem i naší planetě.