Klorane bebe

Seřadit podle
KLORANE Bébé Eryteal

mast na přebalování 3v1 75 ml

Kosmetika

Zklidňuje a vyživuje pokožku a chrání ji před opruzeninami a podrážděním.
  • 3 za 2
219

Dopřejte svému miminku jen to nejlepší. Společnost Klorane působí na našem trhu již od roku 1965 a zakládá si na tom, že všechny její výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí. Aktivně vyhledává nové účinné rostlinné látky, které aplikuje do svých kosmetických výrobků a napomáhá přirozené ochraně a regeneraci pokožky i vlasů. Odnož společnosti Klorane Bebe se svými výrobky zaměřuje výhradně na přírodní šetrnou péči o dětskou pokožku. Dopřejte svému miminku tu nejlepší možnou kvalitu. Výrobky jsou vytvořeny z přírodních materiálů, takže nedráždí citlivou dětskou pokožku, nevyvolávají svědění ani žádné jiné nepříznivé reakce.

Dětská koupel

Pravidelná hygiena je u dětí nesmírně důležitá. Napomáhá k vytváření přirozené obranyschopnosti a udržuje pokožku jemnou a hydratovanou. Koupejte miminko s přípravkem z měsíčku, který je speciálně vytvořen pro velmi jemnou pokožku. Po koupeli je nutné také celé tělo hydratovat, jelikož kožní buňky v prvních měsících ještě nejsou zcela rozvinuty a nedokáží si vodu získávat z těla samy. K hydratační péči slouží řada přípravků, mezi nimiž naleznete olejíčky i jemné krémy. Vyzkoušejte jemné vlhčené ubrousky, které obsahují přírodní přípravky a šetrně působí na dětskou pokožku. Zvládnou přitom z kůže odstranit maximální množství škodlivých bakterií, které dítě mohlo pochytit například během venkovní procházky. Čistota je základem i během přebalování. Komplexní péči během přebalování zajišťuje kombinace ochranného krému, spreje, masti a jemného dětského pudru. Při pravidelném používání je jemná kůže čistá, voňavá a nenaleznete na ni známky opruzenin ani jiného podráždění, které by jinak vzniklo nošením plen nebo nedostatečnou hygienou.

Ochrana přírody

Nákupem výrobků Klorane máte jistotu, že si pořizujete zcela přírodní produkty, které nemají negativní dopad na životní prostředí. Celý sortiment značky je pečlivě testován ve speciálních laboratořích Klorane, aby bylo potvrzeno, že jde o zcela nezávadné výrobky, které prospívají vašim dětem i naší planetě.