KLORANE Bébé

  (10)
KLORANE Bébé

Společnost KLORANE působí na našem trhu již od roku 1965 a zakládá si na tom, že všechny její výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí. Odnož společnosti KLORANE  Bébé se svými výrobky zaměřuje výhradně na přírodní šetrnou péči o dětskou pokožku. Produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, takže nedráždí citlivou dětskou pokožku, nevyvolávají svědění ani žádné jiné nepříznivé reakce.

Seřadit podle

Dětská koupel


Pravidelná hygiena je u dětí nesmírně důležitá. Napomáhá k vytváření přirozené obranyschopnosti a udržuje pokožku jemnou a hydratovanou. Koupejte miminko s přípravkem z měsíčku, který je speciálně vytvořen pro velmi jemnou pokožku. Po koupeli je nutné také celé tělo hydratovat, jelikož kožní buňky v prvních měsících ještě nejsou zcela rozvinuty a nedokáží si vodu získávat z těla samy. K hydratační péči slouží řada přípravků, mezi nimiž naleznete olejíčky i jemné krémy. Vyzkoušejte jemné vlhčené ubrousky, které obsahují přírodní přípravky a šetrně působí na dětskou pokožku. Zvládnou přitom z kůže odstranit maximální množství škodlivých bakterií, které dítě mohlo pochytit například během venkovní procházky. Čistota je základem i během přebalování. Komplexní péči během přebalování zajišťuje kombinace ochranného krému, spreje, masti a jemného dětského pudru. Při pravidelném používání je jemná kůže čistá, voňavá a nenaleznete na ni známky opruzenin ani jiného podráždění, které by jinak vzniklo nošením plen nebo nedostatečnou hygienou.

Ochrana přírody

Nákupem výrobků KLORANE máte jistotu, že si pořizujete zcela přírodní produkty, které nemají negativní dopad na životní prostředí. Celý sortiment značky je pečlivě testován ve speciálních laboratořích Klorane, aby bylo potvrzeno, že jde o zcela nezávadné výrobky, které prospívají vašim dětem i naší planetě.