Klorane bebe

Řadit
Filtry výpisu
KLORANE Bébé Hydratační krém 200 ml

200 ml

Kosmetika

Klorane bébé hydratační krém obsahuje zklidňující výtažky z měsíčku, je vhodný pro normální až suchou pokožku obličeje a těla. Je určený pro miminka a kojence.

  319 Kč
  KLORANE Bébé Eryteal sprej na přebalování 3v1 75 ml

  sprej na přebalování 3v1 75 ml

  Kosmetika

  Klorane bébé Eryteal sprej na přebalování 3 v 1 je přípravek na podrážděnou pokožku na zadečku a v oblasti plenek. Obsahuje zklidňující výtažek z měsíčku.

   229 Kč
   KLORANE Bébé Velmi jemné výživné mýdlo kostka 250 g

   kostka 250 g

   Kosmetika

   Jemné výživné mýdlo vhodné na obličej a pokožku. Složení z 97 % přírodního původu. Obsahuje zklidňující výtažek z měsíčku. Vhodné pro děti a kojence.

    159 Kč
    KLORANE Bébé Jemné čisticí ubrousky duopack 2x70 ks

    duopack 2x70 ks

    Péče o dítě

    Určeno pro pravidelnou hygienu a očistu i té nejjemnější dětské pokožky.

     245 Kč
     KLORANE Bébé Eryteal mast na přebalování 3v1 75 ml

     mast na přebalování 3v1 75 ml

     Kosmetika

     Klorane bébé Eryteal mast na přebalování 3 v 1 je pomocník na podrážděnou pokožku na zadečku a v oblasti plenek. Obsahuje zklidňující výtažek z měsíčku.

      219 Kč
      KLORANE Bébé Jemný mycí gel s měsíčkem 200 ml

      200 ml

      Kosmetika

      Klorane bébé jemný mycí gel obsahuje výtažky z květů měsíčku a má zklidňující účinky. Je určen pro jemnou pokožku miminek a kojenců. Neštípe v očích.

       175 Kč
       KLORANE Bébé Jemný mycí gel s měsíčkem 500 ml

       500 ml

       Kosmetika

       Klorane bébé jemný mycí gel obsahuje výtažky z květů měsíčku a má zklidňující účinky. Je určen pro jemnou pokožku miminek a kojenců. Neštípe v očích.

        289 Kč
        KLORANE Bébé Jemné čistící ubrousky 25 ks

        25 ks

        Kosmetika

        Klorane bébé jemné čisticí ubrousky obsahují zklidňující výtažky z měsíčku. Jsou určené na obličej, ručičky i zadeček miminek a kojenců.

         149 Kč
         KLORANE Bébé Cold Creme výživný krém s měsíčkem 40 ml

         výživný krém s měsíčkem 40 ml

         Kosmetika

         Dětská pokožka si zaslouží extra péči. Cold Creme výživný krém s měsíčkem zklidňuje a chrání citlivou dětskou pleť před agresivními vnějšími vlivy.

          199 Kč
          KLORANE Bébé Hydratační mléko s měsíčkem 500 ml

          500 ml

          Kosmetika

          Klorane bébé hydratační mléko obsahuje zklidňující výtažky z měsíčku, je vhodné pro normální až suchou pokožku obličeje a těla. Je určené pro miminka a kojence.

           579 Kč

           Dopřejte svému miminku jen to nejlepší. Společnost Klorane působí na našem trhu již od roku 1965 a zakládá si na tom, že všechny její výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí. Aktivně vyhledává nové účinné rostlinné látky, které aplikuje do svých kosmetických výrobků a napomáhá přirozené ochraně a regeneraci pokožky i vlasů. Odnož společnosti Klorane Bebe se svými výrobky zaměřuje výhradně na přírodní šetrnou péči o dětskou pokožku. Dopřejte svému miminku tu nejlepší možnou kvalitu. Výrobky jsou vytvořeny z přírodních materiálů, takže nedráždí citlivou dětskou pokožku, nevyvolávají svědění ani žádné jiné nepříznivé reakce.

           Dětská koupel

           Pravidelná hygiena je u dětí nesmírně důležitá. Napomáhá k vytváření přirozené obranyschopnosti a udržuje pokožku jemnou a hydratovanou. Koupejte miminko s přípravkem z měsíčku, který je speciálně vytvořen pro velmi jemnou pokožku. Po koupeli je nutné také celé tělo hydratovat, jelikož kožní buňky v prvních měsících ještě nejsou zcela rozvinuty a nedokáží si vodu získávat z těla samy. K hydratační péči slouží řada přípravků, mezi nimiž naleznete olejíčky i jemné krémy. Vyzkoušejte jemné vlhčené ubrousky, které obsahují přírodní přípravky a šetrně působí na dětskou pokožku. Zvládnou přitom z kůže odstranit maximální množství škodlivých bakterií, které dítě mohlo pochytit například během venkovní procházky. Čistota je základem i během přebalování. Komplexní péči během přebalování zajišťuje kombinace ochranného krému, spreje, masti a jemného dětského pudru. Při pravidelném používání je jemná kůže čistá, voňavá a nenaleznete na ni známky opruzenin ani jiného podráždění, které by jinak vzniklo nošením plen nebo nedostatečnou hygienou.

           Ochrana přírody

           Nákupem výrobků Klorane máte jistotu, že si pořizujete zcela přírodní produkty, které nemají negativní dopad na životní prostředí. Celý sortiment značky je pečlivě testován ve speciálních laboratořích Klorane, aby bylo potvrzeno, že jde o zcela nezávadné výrobky, které prospívají vašim dětem i naší planetě.