Kosmetika

KLORANE Seboregulační suchý šampon s kopřivou na mastné tmavé vlasy 150 ml

Značka: KLORANE

Suchý šampon vhodný pro tmavé (kaštanové až hnědé) mastné vlasy. Prodlužuje intervaly mytí klasickým šamponem a ve 2 minutách dodá vlasům svěžest a lehkost.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Klorane získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
335
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: KLORANE Seboregulační suchý šampon s kopřivou na mastné tmavé vlasy 150 ml

50106904

Úvod

Klorane Suchý šampon kopřiva pro tmavé vlasy je speciálně určený pro kaštanové až hnědé vlasy se sklonem k nadměrnému maštění. Obsahuje výtažek z kopřivy a mikronizované pudry, které regulují tvorbu mazu a nezanechávají viditelné stopy. Suchý šampon prodlužuje intervaly mytí klasickým šamponem a ve 2 minutách dodá vlasům svěžest a lehkost. Šampon se snadno aplikuje a k jeho účinnému použití není potřeba oplachovat vlasy vodou, proto je vhodný i na cesty. 

Výsledek:

  • osvěží vlasy mezi mytím
  • navrací vlasům objem a tvar
  • dodává vlasům dokonalou svěžest
  • snižuje četnost mytí vlasů vodou
  • určený pro tmavé odstíny vlasů

Složení

Obsahuje výtažek z kopřivy a mikronizované pudry.


Použití

Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 30 cm, pramen po prameni. Nechejte působit 2 minuty a poté vlasy pečlivě vykartáčujte pro odstranění zbytků pudru.


Upozornění

Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Nevdechujte. Používejte na dobře větraných místech. Nepolykejte. Používejte pouze v souladu s návodem k použití


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.