Kneipp Odvodnění 20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Značka: KNEIPP
Kneipp Odvodnění šumivé tablety obsahují kofein + extrakt z kopřivy, která pomáhá vylučování vody z organismu. Tablety doplňují důležité minerály, které tělo běžně ztrácí společně vodou.
Skladem na e-shopu
149

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50113932

Trápí vás celulitida, otoky končetin nebo zvýšené pocení? Nedaří se vám zhubnout, i když se snažíte? Vaše tělo pravděpodobně zadržuje nadměrné množství tekutin. Příčinou může být nevyvážená strava, nedostatek pohybu, užívání antikoncepce a jiných léků nebo hormonální nerovnováha. Zbavte své tělo přebytečné vody a zahajte odvodňovací kúru, po které se budete cítit štíhlejší a krásnější. Kneipp Odvodnění šumivé tablety obsahují kofein + extrakt z kopřivy dvoudomé, která napomáhá vylučování vody z organismu. Tablety doplňují důležité minerály, které tělo běžně ztrácí společně vodou například při sportu, saunování nebo odvodňovací kúře. Nápoj má příjemnou ananasovou příchuť a neobsahuje cukr, lepek, laktózu ani látky živočišného původu.

Víte, že voda dokáže zvětšit objem Vašich buněk až 20x?

Pokud se tělo například brání vysokému množství sodíku, ředí jej vodou a zvětší Vaše buňky – až na dvacetinásobek. Nadměrné zadržování vody přitom podle průzkumů trápí 47 % mužů a až 71 % žen.

Hlavní vlastnosti

  • kopřiva podporuje normální činnost ledvin a vylučování
  • hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze
  • vitamíny C a E pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem
  • vitamin C a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vhodné i pro vegany

Kneipp Odvodnění 20 šumivých tablet


Dávkování

Užívejte 2x denně 1 tabletu. Šumivou tabletu rozpusťte alespoň ve 2 dl vody a vypijte.

Složení

Šumivé tablety dále obsahují: Kyselinu citrónovou, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, aroma, vitamin C, extrakt z listů kopřivy, kofein, sladidla: cyklamát sodný a sacharin sodný, vitamín E, barvivo: riboflavin 5'-fosfát.

Žádný z výrobků Kneipp – ani tento doplněk stravy – neobsahuje:

  • konzervanty
  • parafíny
  • silikony
  • minerální (ropné) oleje
  • mikroplasty

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Obsahuje zdroj fenylaninu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje kofein (56 mg v denní dávce). Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.