Noventis Koenzym Q10 60 mg se sezamovým olejem 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NOVENTIS
Koenzym Q 10 je rozpustný v tucích, a proto je přípravek ve formě želatinových kapslí, kde je rozpuštěn v sezamovém oleji, který je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin.
Skladem na e-shopu
175 ušetříte 150 Kč

Původní cena 325 Kč sleva 46%

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu

50059482

Kapsle s obsahem 60 mg koenzymu Q 10 a 315 mg sezamového oleje.

Koenzym Q 10 je látka rozpustná v tucích, a proto je přípravek vyráběn ve formě měkkých želatinových kapslí, kde je aktivní látka rozpuštěná v sezamovém oleji, který je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin.

1 kapsle obsahuje:
  Obsah v 1 kapsli
Koenzym Q 10 60mg
Složení:
koenzym Q 10, zahušťovadlo kokosový olej, změkčovadla glycerol a sorbitol, zahušťovadlo palmový olej, emulgátory sójový lecitin a včelí vosk, barvivo E172, voda čištěná.

Dávkování:
Dospělí užívají 1 kapsli denně, nejlépe ráno s jídlem. Kapsle se užívají celé a zapijí se dostatečným množstvím tekutin.
Doporučená dávka se nesmí překračovat.

Upozornění:
Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné ženy a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vysoké dávky koenzymu Q 10 mohou snižovat účinek warfarinu (lék ovlivňující krevní srážlivost). Užíváte-li warfarin nebo jiné léky ovlivňující krevní srážlivost, neužívejte koenzym Q 10 bez dohledu lékaře. Informujte svého lékaře, že užíváte koenzym Q 10 před předepsáním jakéhokoliv léčivého přípravku.
Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.

Obsah:
60 ks měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 35,5 g.

Zdroj: http://www.noventis.cz/

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.