PharmaSuisse KOGNIVEL 20 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

279 ušetříte 79 Kč

Původní cena 358 Kč, sleva 22%

Cena za 1 kus(tbl): 14 Kč

O produktu

Psychika a paměť. Přípravek KOGNIVEL obsahuje vysoce koncentrovanou formu fosfatidylserinu (MemreePSTM-50P), čistou formu citikolinu (Cognizin®) a vitamin B6. Přípravek doporučujeme studentům, manažerům, starším lidem a všem, jejichž psychika “nestíhá“.

  • MemreePSTM-50P se získává ze sóji a je bohatým zdrojem fosfolipidu fosfatidylserinu. Ten se nachází ve vysoké koncentraci v mozkových buňkách a je stavebním prvkem neuronových membrán. S přibývajícím věkem se jeho množství v buňkách snižuje. Hlavním potravinovým zdrojem fosfatidylserinu jsou mléčné výrobky a vnitřnosti zvířat.
  • Cognizin® je patentovaná forma vysoce čistého citikolinu, který se nachází v každé buňce lidského těla. Nejbohatším potravinovým zdrojem citikolinu jsou játra a mozek.
  • Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti organismu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Složení

MemreePSTM-50P – sójové fosfolipidy 150 mg (z toho: fosfatidylserin 75 mg), Cognizin® - citikolin 125 mg, vitamin B6 1,4 mg v jedné tabletě.

Stabilizátory: mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát; MemreePS™-50P – fosfatidylserin ze sójových fosfolipidů; Cognizin® - citikolin; protispékavé látky: mono a diglyceridy mastných kyselin, oxid křemičitý, stearan hořečnatý (rostlinný); potahové látky: hydroxypropylmethylcelulóza a celulóza (emulsifikátory), kyselina stearová (protispékavá látka); pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.