KOLORKY

  (32)

Česká značka jednorázových ekologických plenek KOLORKY spatřila světlo světa v roce 2017. Za jejich vznikem stojí maminka, které nestačil tehdejší dostupný sortiment. Tyto plenky kombinují udržitelnost a hravý barevný design, který si zamilují děti, ale hlavně jejich rodiče.

Seřadit podle

Dětské plenky Kolorky

Dětské plenky KOLORKY si vás získají svým jedinečným designem. Dále také myslí na udržitelnost, která je zrovna u plenek velmi palčivým tématem. Firma pečlivě vybírá přírodní a obnovitelné materiály. Je pro ni taktéž důležitý proces výroby plenek, ohleduplnost k přírodě i k lidem, které zaměstnávají.

Plenky jsou velmi šetrné k citlivé dětské pokožce, skvěle padnou a jejich design vám zaručeně padne do oka. Vyzkoušejte například ultra jemné plenky DELUXE VELVET se sametovým povrchem, který přináší ten nejlepší pocit pohodlí při nošení. Díky indikátoru vlhkosti poznáte, kdy je potřeba dítě přebalit. Rodiče aktivního miminka a batolete ocení praktické plenkové kalhotky KOLORKY pants. Se stylovými obrázky pro holky a kluky se přebalování stane skvělou zábavou.

Jak vybrat dětské plenky

Kolorky a jejich výhody

KOLORKY přinášejí na trh spoustu unikátních designů, které se svou rozmanitostí odlišují od ostatních plenek. Krásné obrázky podtrhují jedinečnost vašeho dítěte. Zvolte typ DAY, NIGHT, NATURE nebo již zmíněné DELUXE VELVET. Všechny varianty vám nabídnou roztomilé obrázky, pohodlí a spolehlivost. Skvěle padnou, nikde neškrtí ani netlačí. Vaše miminko bude jako v bavlnce. Zvolte styl a udržitelnost zároveň. KOLORKY vám nabízejí obojí.

Výběr velikostí plenek

Plenky se prodávají v širokém rozsahu velikostí, aby vyhovovaly novorozencům i batolatům. KOLORKY se vyrábějí ve velikostech S-XL. Velikost S je pro novorozence od 3 do 6 kg. Právě tyto si můžete s sebou zabalit do porodnice. Velikost M sedí miminkům od 5 do 8 kg. Dětem s hmotností mezi 8 až 13 objednejte velikost L a XL plenky budou sedět batolatům od 12 do 16 kg. Při výběru se řiďte váhou vašeho dítěte, jeho věk nehraje velkou roli, protože každé miminko roste individuálně.

Související články k přebalování

 • Přebalování miminka krok za krokem

  Přebalování miminka není nic složitého, i když se to tak může novopečeným rodičům zpočátku zdát. Během několika dní pro vás bude výměna plenky úplnou hračkou. Jak postupovat krok za krokem a další potřebné informace o přebalování najdete v následujícím článku.
  Přebalování miminka krok za krokem
 • Plenky jako pomocník pro všechny malé děti

  Pro miminko je toho třeba spousta, avšak naprosto nepostradatelnou součástí vašich každodenních radostí s miminkem jsou dětské plenky. Jaké dětské pleny používat, aby byly pro vaše děťátko nejvhodnější? Podle čeho je vybrat? Na které důležité věci se zaměřit?
  Plenky jako pomocník pro všechny malé děti
 • Výsledky testování plenek a plenkových kalhotek BEBELO

  V Dr. Max BABY nám záleží na tom, aby produkty, které prodáváme, byly opravdu kvalitní a spolehlivé, proto jsme se o to více těšili na výsledky testování naší vlastní značky produktů pro miminka.
  Výsledky testování plenek a plenkových kalhotek BEBELO
 • Kdy se zbavit plenek?

  Čas přechodu na plenky se může u dětí lišit až o dva roky. Kdy už ale neschopnost zbavit se plenky může ukazovat na možný problém? Existuje vůbec běžné počůrávání a jak ho odlišit od chronického pomočování, to je téma nového článku na Dr. Max BABY.
  Kdy se zbavit plenek?