Medic progress Konopné mazání 10% 100 ml

Kosmetika

Mírně chladivý masážní krém s konopným olejem a kafrem. Má prokrvující a relaxační účinek na kůži, pomáhá ulevit od svalové únavy.
Skladem na e-shopu
89 ušetříte 26 Kč

Původní cena 115 Kč , sleva 23%

Nejnižší cena před slevou: 115 Kč

O produktu

50083000

Mírně chladivý masážní krém na kůži s obsahem 10% konopného oleje. Masáž kůže tímto přípravkem napomáhá prokrvení kůže v okolí namáhaných partií těla a přispívá tak k pocitu úlevy od svalové únavy. Obecně prokrvení a rozhýbání partií v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti. Konopné mazání se velmi lehce vmasíruje do pokožky a nelepí.

  • konopný olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitaminy A, B1, B2, B6, C a E, fytin a kyselinu kanabidiolovou, je také zdrojem důležitých minerálních látek (např. vápníku, sodíku, fosforu, hořčíku, draslíku i železa, manganu, zinku, křemíku, či platiny), chrání pokožku před vysoušením a předčasnou tvorbou vrásek
  • methylsalicylát 
  • kafr má chladivý účinek na kůži

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na kůži příslušné části těla a soustředěnými pohyby prstů a dlaní důkladně vmasírujte přípravek do pokožky. Opakujte aplikaci dle potřeby. Účinek na kůži se postupně objeví po několika minutách. Před první aplikací doporučujeme účinek odzkoušet na pokožce předloktí. Pro intenzivnější účinek na pokožce aplikaci opakujte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.