Konopný Táta Konopná mast čistá 80 ml

Kosmetika

Konopný Táta Konopná mast čistá je vhodná zejména k péči o suchou pokožku a o pleť se sklony k atopii, ekzémům či akné. Mohou ji používat dospělí, osoby s citlivou pokožkou i děti již od narození.
Skladem na e-shopu
289

O produktu

50142093

Konopná mast od Konopného Táty je univerzálním pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Je vhodná zejména k péči o suchou pokožku a o pleť se sklony k atopii, ekzémům či akné. Uleví také pokožce po bodnutí hmyzem, podrážděné pleti, při opruzeninách či zapařeninách a drobných popáleninách. Využití najde i v zimním období, kdy spoustu lidí trápí suché a popraskané ruce či rty. Mast napomáhá při obnově narušené kožní bariéry, regeneruje, hydratuje pokožku a zanechává ji vláčnou a hebkou. Díky technologii výroby je v konopné masti zachováno maximum možných účinných látek z konopí (kanabidiol CBD, terpeny a flavonoidy). Díky vazelíně se na pokožce vytvoří ochranný film, který umožňuje lepší vstřebávání účinných látek do pokožky. Mast je vhodná pro celou rodinu včetně dětí od narození i jedinců s citlivou pletí. 

banner

Seznamte se s Konopným Tátou

Konopný Táta je rodinná firma, která s konopím pracuje od roku 2010. Proces pěstování, ručního sklízení, sušení i následného zpracování probíhá za přísných podmínek kosmetické legislativy. Lety zdokonalený technologický postup výroby zachovává v masti vysoký podíl kanabidiolu CBD, terpenů i flavonoidů, Konopný Táta se pyšní certifikátem obsahu účinného CBD. Konopné masti neobsahují žádná barviva, aromata, konzervační látky ani parfémy. Jejich barva i jedinečná vůně je způsobena pouze konopím. CBD, neboli kanabidiol je látka příbuzná THC, ale na rozdíl od něj nevyvolává psychoaktivní účinky. 

 

Hlavní vlastnosti:

  • čistá konopná mast - pouze lékařská vazelína a konopný olej
  • regeneruje, hydratuje, zklidňuje
  • pro dospělé, děti od narození i pro osoby s citlivou pokožkou
  • s certifikátem o obsahu CBD
  • široké využití 

Složení

Petrolatum, Cannabis sativa seed oil.

Použití

Mast mazejte na postižená místa i několikrát za den. Zpravidla funguje, pokud udržujete postižené místo namazané po celý den

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.