SwissMedicus Koňská mast s kolagenem chladivá FORTE 200 ml

Kosmetika

Koňská mast s kolagenem forte chladivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Skutečná úleva pro pohybový aparát. Obsahuje bylinné extrakty, mořský kolagen a kyselinu hyaluronovou.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
185

O produktu

50105132

Koňská mast s kolagenem forte chladivá je emulzní gel s mořským kolagenem, kyselinou hyaluronovou a 25 bylinnými a rostlinnými extrakty vyrobený na základě tradiční švýcarské receptury, obohacený o MSM, hořčíkový komplex a bioaktivní křemík z extraktu přesličky rolní. Mast kombinuje uvolňující účinky silic umocněné chladivým účinkem, s příznivým působením extraktů bylin a mořského kolagenu. Aktivní látky mohou spolu s vhodnou masáží uvolňovat napětí při bolestech kloubů, svalů, páteře. Přípravek je vhodný pro sportovce a osoby, které potřebují úlevu a osvěžení v oblasti kloubů, zad a svalů.

Hlavní vlastnosti:

  • emulzní gel podle tradiční švýcarské receptury
  • obsahuje extrakty z 25 bylin
  • obohacený o mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou, MSM, hořčíkový komplex, bioaktivní křemík z extraktu přesličky rolní

Použití

Aplikujte na postižené místo dle potřeby. Vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Aplikujte na čistou pokožku. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Upozornění

Určeno pro zevní použití. Zabraňte styku s očima, sliznicemi a poraněnou kůží. Při použití v oblasti křečových žil tyto nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte! Nepoužívat pro děti do 3 let. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bio-aktivních složek přípravku. V takovém případě je nutné přerušit aplikaci a při přetrvávajících potížích vyhledat lékaře. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.