SwissMedicus Koňská mast s konopím hřejivá 250 ml

Kosmetika

5.0
Jedná se o tradiční balzám vyrobený z 25 bylin a konopí podle tradiční švýcarské receptury. Masáž Koňskou mastí prohřívá pokožku a přináší úlevu pohybovému aparátu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
185

O produktu

50071258

SwissMedicus Koňská mast je tradiční balzám vyrobený z 25 bylin a konopí podle švýcarské receptury. Koňská mast kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Masáž touto mastí působí jako účinný prostředek k úlevě a prohřátí svalstva. Koňská mast® hřejivá je vhodná před fyzickou zátěží či sportem, kdy vyvolá intenzivní prohřátí pokožky, čímž zvyšuje působení účinných látek, a tím urychluje regeneraci. Hodí se pro všechny věkové kategorie. Mast má 100% přírodní složení a její gelová konzistence zaručí rychlé vstřebání, neumaže oblečení.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční balzám podle švýcarské receptury
  • přináší úlevu a prohřátí pokožky
  • 100% přírodní složení
  • 25 bylin a konopí
  • rychle se vstřebává a nezanechává skvrny

Složení

Konopí, Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arnika horská, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Chilli extrakt, Kosodřevina, Skořice, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Máta peprná, Levandule lékařská, Grepový extrakt, Třapatka nachová, Citrónový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýna lékařská, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba, Černý rybíz, Vřes obecný.

Použití

Po nanesení na postižené místo zcela vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Upozornění

Určeno pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí, na sliznice a poraněnou kůži. Při použití na křečové žíly tyto nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bio-aktivních složek přípravku. VELMI INTENZIVNÍ ZARUDNUTÍ POKOŽKY JE VŠAK PŘIROZENÉ A JE PROJEVEM ŽÁDOUCÍHO PROKRVENÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.