KORFF Essential Dvoufázový odličovač 150 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Essential Dvoufázový odličovač  Snadno odstraní dlouhotrvající i voděodolný make-up z obličeje, očí i rtů a pomáhá posílit a zlepšit pružnost v oblasti očních kontur.
Skladem na e-shopu
251 ušetříte 168 Kč

Původní cena 419 Kč sleva 40%

O produktu

50134624

Na KORFF Essential Dvoufázový odličovač se můžete spolehnout. Snadno odstraní dlouhotrvající i voděodolný make-up z obličeje, očí i rtů. Složení obohacené o extrakt z panthenolu a vitamín PP pomáhá posílit a zlepšit pružnost v oblasti očních kontur.

Výsledek

  • snadno odstraní i voděodolný make-up
  • posiluje řasy a pružnost pokožky v okolí očí
  • s extraktem panthenolu a vitamínu PP

Složení

Extrakt z panthenolu, vitamín PP. Bezparfémové a bez pšeničných derivátů. Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.

Použití

Protřepejte odličovač, dokud nejsou obě fáze promíchané. Naneste vhodné množství na vatový tampon a jemně odličte obličej, oči a rty. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se přímému kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, vypláchněte vodou. 

Upozornění

Udržujte uzavřené a chraňte před teplem.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.