KORFF

  (72)

Značka KORFF byla založena v 70. letech v Itálii a za krátkou dobu se díky svým kvalitním produktům a vysoce inovativním recepturám etablovala jako nejvybranější kosmetická značka v oboru farmacie. V roce 2009 se Korff připojil ke společnosti Ganassini Corporate, u které získal dermatologické znalosti a absolutní soustředění na čistotu ingrediencí. Korff nabízí širokou škálu produktů dekorativní i pečující kosmetiky v rámci motta „Věda ve světě krásy“.


Korff


Značka KORFF

Proslavily ji zejména hydratační make-upy, které jsou vhodné i na zralou a stárnoucí pleť. Všechny produkty dekorativní řady Cure Make Up jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou a vitamín E, které pomáhají k udržení mladistvého vzhledu a prevenci proti stárnutí.

  • Farmaceutická tradice

  • Inovativní řešení

  • Etický přístup

  • Vášeň pro kvalitu

To jsou zásady, na kterých značka stojí. Charakteristické produkty vynikají dokonalými texturami, vůní a zejména přítomností aktivních složek proti stárnutí.


IKONICKÉ PRODUKTYPRODUKTOVÉ ŘADY


Korff Cure makeup

CURE MAKEUP

Celá dekorativní řada Cure Make Up je obohacena o kyselinu hyaluronovou a vitamín E. Produkty jsou testované na účinek proti stárnutí a mimo jiné zlepšují nedokonalosti pleti. Mezi nejpopulárnější produkty patří jednoznačně krycí i lehké varianty makeupů.

Korff Essential

ESSENTIAL

Kompletní čistící péče obohacena o Skinbiotic Complex a niacin (vitamin PP), je schopna udržovat kožní mikroflóru v rovnováze, zlepšit hydrataci, pružnost a jas pokožky. Tato řada, jak již z názvu vyplývá, pečuje o pleť jednoduchými, ale nezbytnými každodenními kroky.

Korff Hydraenergy

HYDRAENERGY C

Aktivní účinek řady zajišťuje Hydroplus Complex na bázi kyseliny hyaluronové a extraktu z violky, který pomáhá obnovit optimální úroveň hydratace pleti a preventivně působí proti tvorbě vrásek. Vitamin C také zajišťuje rozjasnění pleti, která je navíc hladší a jemnější.

Korff Supreme

SUPREME

Tato řada je navržena ke zpomalení kožních změn, ke kterým dochází během menopauzy: ztráta napnuté pleti a elasticity, zpomalení obnovy a jasu buněk, nebo sklon k dehydrataci pleti. Seznamte se s jedinečnou řadou, která je odpovědí na všechny problémy zralé pleti. Ideální pro ženy 45+.

Korff Collagen

COLLAGEN

Kolagen hraje v pokožce strukturální a podpůrnou roli, dodává jí plný a elastický vzhled, typický pro mladou a zdravou pleť. Postupem času se hladiny kolagenu snižují kvůli poklesu produkce a zvýšení jeho degradace. Struktura kolagenu se stává křehčí, což způsobuje ztrátu objemu a pevnosti pokožky, ztenčování a vrásnění.

EYEZONE

Řada Eye Zone reaguje na různé specifické potřeby jemné oblasti okolí očí, která si zaslouží speciální ošetření. Aktivní složkou celé řadě je niacin (vitamín PP), který má hydratační účinky a působí na redukci vrásek či uvolnění. Řada obsahuje produkty působící proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům pod očima.


Seřadit podle