KORFF Essential Regenerační tonikum 200 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Essential Regenerační tonikum je skvělým pomocníkem v čištění pleti. Regeneruje, hydratuje a připravuje pokožku na použití dalších pečujících přípravků.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

245 ušetříte 164 Kč

Původní cena 409 Kč sleva 40%

O produktu

50134623

Nepostradatelný mezistupeň mezi čištěním a ošetřením pleti. S lehkostí regeneruje pokožku, která je po použití hydratovaná zářivá a pružná. KORFF Essential Regenerační tonikum je obohaceno o panthenol, vitamín PP a vilín virginský a připraví vaši pleť na použití séra a krému. Vhodné pro všechny typy pleti.

Výsledek

  • regeneruje a hydratuje pleť
  • připravuje na použití séra nebo krému
  • pro všechny typy pleti

Použití

Naneste ráno nebo večer na vyčištěnou pleť pomocí vatového tamponu nebo nastříkejte na dlaň a jemně vetřete do pokožky obličeje. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, vypláchněte vodou. 

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.