KORFF Hydraenergy C Hydratační a anti-age sorbet 50 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Hydraenergy C Hydratační a anti-age sorbet hloubkově hydratuje normální až smíšenou pleť. Díky obsaženým anti-age složkám zpomaluje stárnutí a tvorbu vrásek.
Skladem na e-shopu
491 ušetříte 328 Kč

Původní cena 819 Kč sleva 40%

O produktu

50134629

Pleťový krém s lehkou texturou přináší hloubkovou hydrataci a regeneraci normální až smíšené pleti. Blahodárné spojení kyseliny hyaluronové s nízkou i vysokou hmotností, extraktu z violky trojbarevné, hydroplus komplexu a vitamínu C účinně pomáhá zpomalit stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Každá žena touží po zářivé pleti, a tak je KORFF Hydraenergy C Hydratační a anti-age sorbet dobrá volba.

Výsledek

  • hloubková hydratace
  • zpomaluje stárnutí pleti
  • lehká textura a snadné nanášení

Použití

Nanášejte ráno a večer na důkladně vyčištěnou a suchou pleť a rozetřete produkt krouživými pohyby, dokud se zcela nevstřebá. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, vypláchněte vodou. Bez pšeničných derivátů. Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.