KORFF Hydraenergy C Hydratační a anti-age krém 50 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Hydraenergy C Hydratační a anti-age krém se zaměřuje na potřeby suché až velmi suché pokožky, kterou hloubkově hydratuje, zpomaluje stárnutí a tvorbu vrásek.
Skladem na e-shopu
521 ušetříte 348 Kč

Původní cena 869 Kč sleva 40%

O produktu

50134630

Krém, jenž se zaměřuje na potřeby suché až velmi suché pokožky, v sobě ukrývá kyselinu hyaluronovou s nízkou a vysokou hmotností, extrakt z violky trojbarevné, vitamín C a hydroplus komplex. Všechny tyto ingredience se podílí na hloubkové hydrataci, zpomalení stárnutí a tvorby vrásek, a proto je KORFF Hydraenergy C Hydratační a anti-age krém jako stvořený pro majitelky zralé pleti.

Výsledek

  • vyživená a hydratovaná pleť
  • působí proti stárnutí a tvorbě vrásek
  • projasňuje pokožku

Použití

Nanášejte ráno a večer na důkladně vyčištěnou a suchou pleť a rozetřete produkt krouživými pohyby, dokud se zcela nevstřebá. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, vypláchněte vodou. Bez pšeničných derivátů. Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.