KORFF Sun Secret Tělové mléko ve spreji SPF50+ 200 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
Tělové mléko ve spreji SPF50+ KORFF Sun Secret poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Snadno se aplikuje a nezanechává na pokožce nežádoucí stopy.
Skladem na e-shopu
369 ušetříte 246 Kč

Původní cena 615 Kč sleva 40%

O produktu

50136423

Lehká, svěží a příjemně voňavá sprejová emulze KORFF Sun Secret SPF50+ poskytuje širokospektrální ochranu pokožky UVB/ UVA a působí proti stárnutí. Přípravek chrání pokožku před vznikem pigmentových skvrn a vrásek. Je obohacený o DNA Safe komplex, který zajišťuje pokožce vystavené slunci nezbytnou hydrataci a komfort. Emulze se snadno se nanáší a rychle vsakuje do pokožky. Nezanechává nežádoucí stopy. Voděodolné složení.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • působí proti fotostárnutí
  • voděodolné složení

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vždy používejte ochranné prostředky. Vyhýbejte se zejména přímému slunečnímu záření. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.