Líčení obočí

  (131)
Seřadit podle
  • Semi-permanentní barva pro perfektní a výrazné obočí.
  • Vyplní a dodá přirozenou barvu obočí pro dokonalý vzhled.
  • Maybelline Brow Ultra Slim

    tužka na obočí 9 g 04 Medium Brown
    Pomocí tužky na obočí snadno a rychle vytvarujete obočí do požadovaného tvaru.
Líčení obočí

Líčení obočí

Precizně upravené obočí dokáže ovlivnit naše charisma, pohled i celkový výraz obličeje. Ačkoliv jeho tvar podléhá módním trendům, vždy jej můžeme upravit tak, aby vypadalo souměrně a dokonale.

Současné trendy velí výrazné a husté obočí. Pokud vám jej příroda nenadělila, nevěšte hlavu. Pomocí vhodných kosmetických produktů na úpravu obočí, jej lze hezky dokreslit. Na pomoc si vezměte kartáček na obočí, fix nebo tužku na obočí. Pokud chcete zvýrazit barvu, zvolte spíše barvící gel nebo řasenku na obočí.

Jak na úpravu obočí

Vyplňovat začněte nejprve u vnitřní části (u kořene nosu) Naneste minimální množství barvy, nezapomeňte, že by pokožka měla prosvítat. Poté postupně nanášejte více barvy do středu a přizpůsobte tvar. Chybějící chloupky dokreslete krátkými a lehkými tahy. Na závěr obočí ještě pročešte kartáčkem, odstraníte tak přebytečnou barvu a celé obočí ještě zjemníte. A zafixujte. V tomto případě můžete použít bezbarvý nebo barevný gel.

Tužky na obočí Maybelline

Líčení obočí kosmetikou Maybelline je snadné díky celé řadě produktů. Můžete zvolit gel nebo barvu na obočí, tužky na obočí v několika odstínech nebo také fix se speciálně zkoseným hrotem na úpravu obočí.

Sady na obočí od Make-up Revolution

Ikonické paletky značky Revolution zahrnují také sady na úpravu obočí, ve kterých obvykle najdete pudrový stín, vosk, rozjasňovač a vosk na zafixování.