Oční stíny

  (87)
Seřadit podle
Oční stíny

Oční stíny

Paletka očních stínů je pro mnoho žen nepostradatelnou součástí kosmetické taštičky. Dokáže pozměnit tvar očí, zvýraznit je a dodat jim zářivý pohled. Oční stíny dokonale dokreslí celodenní líčení. Pokud se chystáte na ples nebo party, bez tohoto líčidla se zkrátka neobejdete. Aby vám krásný make-up očí dlouho vydržel, použijte podkladovou bázi pod oční stíny, díky které se už nebudete muset obávat rozmazaných očí nebo hromadění stínů v očních záhybech.

Jak na výběr očních stínů

Kompaktní oční stíny nebo oblíbené paletky si dámy pořizují nejčastěji. Jsou však příležitosti, kde můžeme využít i jiné typy, zejména na večerní líčení. A jaké to jsou?

Paletky očních stínů

Fantazii se meze nekladou, říká se. V případě líčení platí toto rčení dvojnásob. Paletky očních stínů vám nabídnou spoustu barevných možností, ať už na celodenní nude líčení nebo zářivý make-up na večer. V kompaktním balení obvykle naleznete obojí, a tak si můžete snadno nastínovat oční víčka podle nálady i barvy outfitu.

Paletky očních stínů Revolution

Vysoce pigmentované oční stíny od Revolution vám vydrží na víčkách skutečně dlouho. Velký výběr paletek očních stínů v chladivých, teplých i nude barvách vám pomůže vytvořit nepřehlédnutelný make-up i decentní líčení do práce. Revolution paletky jsou velmi populární díky své příznivé ceně, širokému výběru barev i veganskému složení.

Oční stíny v tužce

Tento typ očních stínů je jako stvořený do kabelky. Můžete je mít u sebe a oči si upravit kdykoliv během dne. Snadno se nanáší a nepotřebujete k tomu štěteček ani houbičku. Oční stíny v tužce jednoduše nanesete na víčka, rozetřete a můžete vyrazit do víru velkoměsta. Výhodou je vysoká pigmentace, celodenní výdrž a nádherné matné i metalické odstíny.

Krémové oční stíny

Výhody krémových očních stínů ocení zejména majitelky suché pleti. Rychle a snadno se aplikují pomocí aplikátoru, nepráší, a proto jsou vhodné také dámy, které nosí kontaktní čočky. Tento typ stínů používejte především v chladnější části roku. Důvodem nejsou jen výrazné odstíny, ale také rozmazávání vlivem pocení nebo maštění pleti. Pod krémové oční stíny vždy naneste primer neboli podkladovou bázi, která jejich výdrž prodlouží.