Tužky na oči

  (55)
Seřadit podle
Tužky na oči

Tužky na oči

Jak na svůdný a podmanivý pohled? Základem není jen osobní charisma, ale také dokonalý make-up očí. Ty efektivně zvýrazníte vhodnou tužkou na oči, jež krásně podtrhne líčení. A jaké jsou k dispozici?

  • Černá tužka na oči je klasika. Zvýrazní a upraví tvar očí a dokonale doplňuje oční stíny.
  • Hnědá tužka oči zvýrazňuje jemněji než černá. Je ideální pro blondýnky nebo dámy, jež preferují velmi jemné nalíčení.
  • Bílá tužka na oči opticky zvětší oko. Aplikuje se do vnitřního koutku oka nebo jako linka na spodní víčka.
  • Barevné tužky na oči vám dovolí experimentovat a vytvořit extravagantní líčení.

Jak vybrat tužku na oči?

Hlavní roli hraje tvrdost tužky, která může nahradit klasické linky na oči a můžete s ní ovlivňovat jejich tvar. Kajalová tužka na oči je o poznání měkčí, snadněji se rozmazává a často se používá například na kouřové líčení. Také s ní namalujete výraznější linky, které déle vydrží. Pro citlivé oči pořiďte hypoalergenní tužku na oči bez obsahu potenciálně dráždivých látek.

Voděodolná tužka na oči

Jedete na dovolenou nebo se chystáte do bazénu? Pak sáhněte po voděodolné tužce na oči, kterou voda ani slzy nerozmažou. Pokud ji použijete společně s voděodolnou řasenkou, vykouzlíte si make-up, na který se můžete v každém okamžiku spolehnout.

Žhavý tip! Benecos tužky na oči

Tužky na oči od Benecos se vám hned při první příležitosti nerozmažou. Kromě uhrančivého vzhledu nabízí i šetrné veganské složení výhradně z přírodních surovin v BIO kvalitě, které lze aplikovat i na citlivou pleť. V portfoliu značky najdete mimo klasické černé i tužky na oči v bílé, stříbrné nebo hnědé barvě.