Lesky na rty

  (67)
Seřadit podle
Lesky na rty

Lesky na rty

Snadná cesta k přirozeně šťavnatým rtům jednoznačně vede přes kvalitní lesk na rty. Tento nadčasový kosmetický pomocník vám nepomůže jen se zvýrazněním jejich plnosti, dokáže je také vyživit a intenzivně hydratovat.

Šik líčení na každý den? S hydratačním leskem na rty je to hračka

Nejen v zimních měsících mnohé z nás trápí hrubá a vysušená pokožka rtů. V tomto případě pro ně hydratační lesk na rty může být doslova spása. Často v sobě ukrývá blahodárné ingredience v podobě bambuckého másla nebo kyseliny hyaluronové, které pokožku rtů zvláčňují a vyživují.

Dlouhotrvající lesk na rty

Must have pro každého, kdo si zakládá na perfektním vzhledu po dobrém jídle, polibcích nebo popíjením oblíbených drinků. Dlouhotrvající lesk je ve většině případů dvoufázový. To znamená, že nejdříve aplikujete barvu a až poté další vrstvu, jež zajistí vysoký lesk. Hezky nalíčené rty vám vydrží po celý den, na večer si ale připravte účinný odličovač.

Křiklavý, nebo přirozený? S leskem na rty od Maybelline nešlápnete vedle

Lesky na rty od Maybelline nabízí víc než působivý vzhled. Zajistí vám plně vypadající rty a intenzivní hydrataci. Tónované, dlouhotrvající, ochucené, třpytivé – výběr je opravdu široký. Lifter Lip Gloss lesk na rty je nasycený kyselinou hyaluronovou, která rty viditelně vyhlazuje, zvýrazňuje jejich kontury a dodává jim větší objem.

Plnost během okamžiku? Vyzkoušejte zvětšovací lesk na rty

Přirozeně plné rty má jen málokdo. Pokud se chcete vyhnout estetické chirurgii, dejte šanci objemovým leskům na rty. Ty fungují na principu zvýšení mikrocirkulace a zanechávají ústa viditelně plnější a vyhlazená. Těsně po aplikaci pocítíte jemné brnění a nepatrně štiplavý a chladivý efekt.