Toaletní papír

  (23)
Seřadit podle
Toaletní papír

Toaletní papír

Jaký toaletní papír zvolit?

Vybírejte jemný toaletní papír, který nebude dráždit vaši pokožku. Zvolit můžete klasický toaletní papír v rolích nebo vlhčený toaletní papír, který oceníte zejména na cestách a v případě, že nemáte ve své blízkosti sprchu.

Výběr podle vrstev papíru

Čím více vrstev papír má, tím příjemnější je na pokožce. Ideální jsou třívrstvé toaletní papíry, které spolehlivě drží svůj tvar, jsou měkké a odolné proti protržení. Svou funkci také perfektně plní dvojvrstvé papíry. Jednovrstvé papíry se mohou snadno trhat a nezajišťují tolik pohodlí při hygieně. Většina toaletních papírů je ze 100% celulózy, která nabízí jemnost i pevnost materiálu zároveň. Je velmi šetrná k pokožce a zajišťuje pohodlnou a komfortní hygienu. Některé toaletní papíry jsou parfemovány, poskytují příjemnou a dlouhotrvající vůni.

Vlhčený toaletní papír

Vlhčený toaletní papír je ideální na doma i na cesty. Dětské varianty využijete při přebalování. Vlhčený papír slouží k dokonalé hygieně po toaletě, a navíc jej můžete pohodlně spláchnout do WC (na rozdíl od vlhčených ubrousků). Kromě vody obsahuje vlhčený papír také pečující složky jako je extrakt z dubové kůry, heřmánek nebo levandule. Vyzkoušejte například vlhčený toaletní papír s panthenolem a Aloe vera od značky Luba.

Oblíbená značka Linteo toaletní vlhčený papír

Značka Linteo nabízí širokou škálu klasických i vlhčených toaletních papíru bez parfému i s. Vlhčený toaletní papír je velmi praktický, zajišťuje důkladnou a šetrnou hygienu. Obsahuje vysoký podíl vody se zklidňujícími látkami, které pečují o namáhanou pokožku. Sbalte si jej s sebou na výlet.