Odličovací balzámy

  (13)
Seřadit podle
  • Mizon Cicaluronic Cleansing Balm

    čisticí balzám 80 ml
    Důkladně vyčistí vaši pleť a odstraní i voděodolný make-up.
  • Čtyři přípravky luxusní péče o pleť. Ideální na cestování.
Odličovací balzámy

Odličovací balzámy

Důkladné a pravidelné odličování pleti patří mezi zcela zásadní prvek v péči o pleť. Pokud chcete dosáhnout čisté, zářivé a mladistvě vypadající pleti, neměli byste tento krok opomíjet. Obličovací bálzám zajišťuje dokonalé odlíčení s minimálním třením pokožky.

Klíč k čisté pleti: Jak používat odličovací balzám?

Odličovací balzám je nenahraditelným pomocníkem při odstraňování make-upu a jiných nečistot z pleti. Zde je několik kroků, jak správně použít: 

1. Zahřejte balzám: Před aplikací si zahřejte malé množství odličovacího balzámu mezi prsty. Tím pomůžete aktivovat jeho složky a usnadníte jeho aplikaci.

2. Aplikujte na suchou pleť: Naneste zahřátý odličovací balzám na suchou pleť a jemně ho vmasírujte kruhovými pohyby. Dbejte na to, abyste nevynechali žádné místo na obličeji.

3. Vmasírujte do pokožky: Důkladně vmasírujte odličovací balzám do pleti, abyste rozpustili make-up a nečistoty. Masážní pohyby zlepšují eleasticitu pokožky a podporují její regenerativní procesy. 

4. Opláchněte teplou vodou: Po masáži opláchněte pleť teplou vodou, tím odstraníte veškeré zbytky odličovacího balzámu a nečistot.

5. Dokončete čištění a hydratujte: K dočištění můžete použít vatový tamponek. Tím zajistíte, že vaše pleť bude zcela zbavena zbytků odličovacího balzámu a nečistot. Zakončete péči o pleť aplikací hydratačního krému nebo séra. Tento krok pomůže udržet vaši pleť hydratovanou a chráněnou před vnějšími vlivy.

Správné použití odličovacího balzámu je klíčem k čisté, zdravé a zářivě vypadající pleti. Vyzkoušejte balzám od značky Weleda, Inlight nebo Erborian.