Dezinfekce rukou, mýdla (51)

Řadit
Filtry výpisu
 • Bio d Mýdlo s konopným olejem 95 g

  95 g

  Ručně vyráběné mýdlo z konopného oleje lisovaného za studena.

  Kosmetika

  49 Kč
 • Zitenax Hygienický gel na ruce 250 ml

  250 ml

  Hygienický gel s obsahem alkoholu pro očištění rukou bez použití vody a mýdla. Antibakteriální složka je doplněna zvlhčujícím glycerinem a Aloe vera.

  Kosmetika

  235 Kč
KLARA ROTT Antimikrobiální hygienický roztok na ruce 100 ml

100 ml

Kosmetika

Hygienický roztok na čištění rukou s vysokým obsahem alkoholu. Účinně chrání před nečistotami a mikroby z okolního prostředí.

 • Akce -38%
99 Kč 159 Kč
OnlyEco Gel na ruce s antibakteriálními účinky 50 ml

50 ml

Kosmetika

Čistota dostupná za každých okolností. Hygienický gel v cestovním balení očistí Vaše ruce bez vody a mýdla. S vysokým obsahem alkoholu a Aloe vera.

  115 Kč
  Dr. Müller Čisté ruce dezinfekční gel 500 ml

  dezinfekční gel 500 ml

  Kosmetika

  Bezoplachový gel na ruce s dezinfekčním účinkem 70% alkoholu pro maximální pocit čistoty a svěžesti. S Aloe vera glycerin chrání pokožku před vysoušením.

   299 Kč
   Anti-COVID Alkoholový dezinfekční roztok na ruce 50 ml

   50 ml

   Biocidní přípravky, repelenty

   Dezinfekční roztok na bázi alkoholu k rychlé a účinné očistě rukou. Balení 50 ml můžete nosit stále u sebe, aby bylo po ruce vždy, když není možné umýt ruce vodou a mýdlem.

   • Akce -10%
   89 Kč 99 Kč
   Antibakteriální hygienický gel na ruce 500 ml

   500 ml

   Kosmetika

   Čisticí gel k rychlé a účinné hygieně rukou. Obsahuje 60 % alkoholu s antibakteriálním účinkem. Odstraňuje z dlaní nepříjemné pachy a zanechává osvěžující vůni.

    239 Kč
    Virusept gel na ruce 125 ml

    125 ml

    Kosmetika

    Čistící gel na ruce na bázi alkoholu s antimikrobiálním a antivirotickým složením. Gel se nanese na pokožku a již se neoplachuje. Malé cestovní balení.

     119 Kč
     Dr. Müller Čisté ruce dezinfekční gel 300 ml

     dezinfekční gel 300 ml

     Kosmetika

     Bezoplachový gel na ruce s dezinfekčním účinkem 70% alkoholu pro maximální pocit čistoty a svěžesti. S Aloe vera glycerin chrání pokožku před vysoušením.

      185 Kč
      Saloos Dermsanit sprej 50 ml

      sprej 50 ml

      Kosmetika

      Čisticí sprej na ruce na bázi vysokoprocentního alkoholu, který má antimikrobiální a antivirový účinek. Nevysušuje a provoní pokožku. citrusovou vůní.

       105 Kč
       Predator Antiflu dezinfekce WHO sprej 90 ml

       sprej 90 ml

       Biocidní přípravky, repelenty

       Ochrana proti bakteriím a virům. Bezoplachový přípravek je vhodný k dezinfekci rukou i běžných předmětů jako jsou kliky dveří, vypínače či madla nákupních vozíků.

       • max 4 ks na košík
       149 Kč
       Bio d Tekuté dezinfekční mýdlo na ruce pelargónie náhradní kanystr 5 l

       náhradní kanystr 5 l

       Kosmetika

       Příjemné a kvalitní přírodní tekuté mýdlo na ruce s dezinfekcí, s krásnou květovou vůní. Odstraní 99,9% bakterií. 

        735 Kč
        NIXX Hygienický gel na ruce 100 ml

        100 ml

        Kosmetika

        Hygienický gel s alkoholem na očištění rukou bez použití vody a mýdla. Malé balení vhodné na cesty. S jemnou vůní levandule.

        • Akce -28%
        179 Kč 249 Kč
        Fytofontana ViroStop gel na ruce 150 ml

        gel na ruce 150 ml

        Kosmetika

        Antibakteriální gel na ruce s alkoholem a rostlinnými extrakty pro péči o pokožku. Dokončení hygieny rukou po umytí i rychlá dezinfekce bez použití vody.

         165 Kč
         NIXX Hygienický gel na ruce 200 ml

         200 ml

         Kosmetika

         Hygienický gel s alkoholem na očištění rukou bez použití vody a mýdla. S jemnou vůní levandule.

          299 Kč
          Divoká kosmetika Hygienický gel 200 ml

          200 ml

          Kosmetika

          Gel na ruce s obsahem alkoholu a antimikrobiálním účinkem. Je určen k dokončení hygieny rukou po umytí nebo v situacích, kdy nemáte k dispozici tekoucí vodu.

           179 Kč
           Desecta virucidní dezinfekce rukou 300 ml

           300 ml

           Biocidní přípravky, repelenty

           Tekutý přípravek na ruce s vysokým obsahem alkoholu, účinný proti bakteriím a virům. Vhodný k očistě rukou i dezinfekci předmětů, kterých se často dotýkáte.

            189 Kč
             AQUAINT čistící voda 500 ml

            Kosmetika

            Čisticí voda Aquaint na ruce i jiné části těla čistí a chrání před nečistotami. Je ekologická a neobsahuje alkohol a parfémy. Je vhodná pro dospělé i malé děti.

             339 Kč
             Erboristica Oro di Baobab Rostliné tuhé mýdlo 125 g

             125 g

             Kosmetika

             Tuhé rostlinné mýdlo s olejem z baobabu a bambuckým máslem. Díky rostlinným olejům šetrně čistí bez vysušení pokožky.

             • 3 za 2
             65 Kč
             Baylis & Harding Tekuté mýdlo na ruce Mořská panna 500 ml

             500 ml

             Kosmetika

             Luxusní tekuté mýdlo se sladkou vůní kokosu a melounu a hydratační funkcí. Šetrně čistí pokožku rukou, zjemňuje je a zanechává jemnou vůni.

              89 Kč
              Bio d Mýdlo s konopnými otrubami 95 g

              95 g

              Kosmetika

              Ručně vyráběné mýdlo z konopného oleje a s jemnými šupinkami. 

               49 Kč
                AQUAINT čistící voda 50 ml

               50 ml

               Kosmetika

               Čisticí voda Aquaint na ruce i jiné části těla čistí a chrání před nečistotami. Je ekologická a neobsahuje alkohol a parfémy. Je vhodná pro dospělé i malé děti.

                149 Kč
                Dezinfekce rukou, mýdla

                Dezinfekce rukou, mýdla

                Jak vybrat vhodné mýdlo? Kvalitní mýdlo na ruce by mělo pokožku rukou v první řádě dokonale zbavit nečistot a potenciálních patogenů, zejména bakterií a virů. Kromě čisticích vlastností by dobré mýdlo  mělo mít i příjemné vlastnosti kosmetické – pokožka by měla po použití mýdla zůstat hebká a hydratovaná a navíc příjemně provoněná. Vybírat můžete buď mýdla tuhá nebo tekutá, záleží na osobní preferenci. Tuhá mýdla, která nabízíme, jsou vyrobena výhradně z přírodních surovin a pomoc technologií respektujících životní prostředí.

                U tekutých mýdel je třeba zmínit praktický bezdotekový dávkovač na baterie, díky němuž je eliminován kontakt uživatelů, a tedy i případné šíření infekce. Aktuálně je výhodou, pokud je mýdlo označeno jako antibakteriální. Sanitizéry tohoto typu odstraňují až 99,9 % bakterií a i takto účinné přípravky u nás najdete v bio kvalitě.

                Pro optimální účinky je třeba také dbát na to, jak správně umývat ruce. Ruce umýváme min. 40 sekund, při mytí neopomíjíme prostory mezi prsty ani hřbety rukou. A jak naučit správně umývat ruce malé děti? Pro dodržení dostatečné délky umývání můžeme použít jednoduchou pomůcku – 2x si s dětmi při mytí rukou zazpívejte první dvě sloky písničky „Skákal pes přes oves“.

                Účinný dezinfekční přípravek na ruce by měl obsahovat cca 70 % alkoholu, což je množství potřebné k eliminaci bakterií a virů. Dezinfekční gely na ruce lze používat buď po umytí rukou k dočištění, anebo v případech, kdy tekoucí voda není k dispozici (v autě, na nákupu, na cestách). Dezinfekční roztoky či gely na ruce se aplikují tak, že se malé množství přípravku roztírá v dlaních (včetně meziprstních prostorů a hřbetů ruky), dokud nejsou ruce suché. Poté už ruce neoplachujeme!

                Přestože mýdla i dezinfekční prostředky obsahují hydratační a ochranné složky (glycerín, extrakt z aloe vera, vitamín E s antioxidačními vlastnostmi apod.), při zvýšené hygieně rukou mohou i lidé, kteří jinak nemají s citlivostí pokožky problémy, pocítit nepříjemné příznaky spojené s vysycháním pokožky (napnutá kůže, svědění pokožky , zarudnutí pokožky). To platí i u dětí, jejichž pokožka je jemnější a citlivější než u dospělých. Proto po každém umytí a dezinfekci použijte navíc ještě hydratační krém na ruce. Je to velmi důležité, protože ve vysušené pokožce mohou vznikat prasklinky a takto popraskané ruce usnadňují proniknutí infekce do organismu.