Gumičky a sponky do vlasů (52)

Řadit
Filtry výpisu
Invisibobble Original True Black gumička do vlasů 3 ks

gumička do vlasů 3 ks

Ostatní

Invisibobble ORIGINAL True Black gumička do vlasů je maximálně šetrná k vlasům. Vhodná pro všechny typy vlasů - rovné, vlnité, kudrnaté, husté i jemné.

Invisibobble Crystal Clear gumička do vlasů 3 ks

gumička do vlasů 3 ks

Ostatní

Invisibobble POWER Crystal Clear gumička do vlasů je maximálně šetrná k vlasům. Vhodná pro všechny typy vlasů - rovné, vlnité, kudrnaté, husté i jemné.

Invisibobble Original Pretzel Brown gumička do vlasů 3 ks

gumička do vlasů 3 ks

Ostatní

Invisibobble ORIGINAL Pretzel Brown gumička do vlasů je maximálně šetrná k vlasům. Vhodná pro všechny typy vlasů - rovné, vlnité, kudrnaté, husté i jemné.

Gumičky a sponky do vlasů

Gumičky a sponky do vlasů

Gumičky a sponky do vlasů mají tendenci záhadně mizet – to potvrdí všechny dlouhovlásky. Udělejte si proto doma zásobu, abyste měla v případě potřeby kam sáhnout. U Dr.Maxe pořídíte celou řadu módních vlasových doplňků – např. šetrné ploché gumičky do vlasů nebo spirálové gumičky na vlasy, které vytvářejí minimální tlak, netahají, a přesto velmi dobře drží. Výhodou je také „neviditelné“ provedení z průhledného materiálu. Spirálová gumička na vlasy se dá nosit také jako stylový náramek. Zaujme také sponka do vlasů inspirovaná právě spirálovými gumičkami, která drží vlasy jemně, ale přitom spolehlivě. Nechybějí ani oblíbené sametové gumičky nebo čelenky s mašlí pro nejmenší holčičky. Zajímavým produktem z portfolia vlasových doplňků jsou funkční gumičky do vlasů proti vším.