Chininové šampony (7)

Seřadit podle
5.0
(2)
Posiluje a vyživuje vlasová vlákna od kořínků až po konečky.
Působení chininu a kofeinu podporuje růst silných vlasů.
Posiluje vlasy a pečuje o svědivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů.
Šampon s chininem pro slabé, lámavé vlasy s roztřepenými konečky.
Působení chininu a kofeinu podporuje růst silných vlasů.
Regeneruje vyčerpané, zničené vlasy a vrací jim přirozenou životaschopnost.
Regeneruje vyčerpané, zničené vlasy a vrací jim přirozenou životaschopnost.
Chininové šampony

Chininové šampony

Proč používat chininový šampon? Šampony s výtažky z chininovníku jsou doporučovány zejména pro posílení oslabených a vypadávajících vlasů. Chinin, alkaloid získaný z kůry chininovníku, je z historie známý jako prostředek proti malárii, v současné době se ale používá jako aktivní složka vlasové kosmetiky zaměřené proti vypadávání vlasů. Máte-li pocit, že vaše vlasy ztrácejí sílu nebo nadměrně vypadávají, neváhejte a vyzkoušejte chininový šampon. Pro ještě lepší efekt se do chininových šamponů přidávají další složky prospěšné pro růst vlasů, např. kofein pro podporu prokrvení pokožky v okolí vlasových kořínků, ženšen nebo výtažky protěže alpské, která vyniká svými antioxidačními účinky.

Specialistou na chininové šampony je značka Milva, jejíž produkty najdete i v e-shopu Dr.Max. Chininové šampony od Milvy kombinují sílu chininu s ženšenem nebo kofeinem. K dostání je také chininový šampon Milva s přídavkem síry pro péči o vlasovou pokožku se sklonem k tvorbě lupů.

Šampon KLORANE s chininem a bio protěží alpskou posiluje a vyživuje vlasy od kořínků po konečky. Používá se při problémech s vypadáváním vlasů, navrací jim sílu, pružnost a krásný vzhled.

Chininové šampony – použití

Při používání chininových šamponů dodržujte přesně návod k použití a pro optimální efekt kombinujte s dalšími chininovým produkty vlasové péče (chininové masky, kondicionéry, vody).