Exfoliační ponožky

  (4)
Seřadit podle
 • Philips ADD913/10

  náhradní bombička CO₂ 1 ks
  Náhradní bombička s CO₂ k výrobníkům perlivé vody Philips.
  Exfoliační ponožky

  Exfoliační ponožky

  Exfoliační ponožky zjemňují ztvrdlou, suchou a hrubou pokožku na chodidlech a dodávají jim hedvábnou hebkost. Fungují i jako výživná a regenerační maska. Před i po použití exfoliačních ponožek nemusíte používat pemzu nebo škrabku. Dopřejte svým chodidlům luxusní péči po celém dni na nohou.

  Exfoliační ponožky a jejich použití:

  Exfoliační ponožky působí na svrchní vrstvu pokožky, zjemňují ji, hydratují a zanechávají dokonale vláčná chodidla. Intenzivně pečují o namáhané plosky nohou, které budou díky ponožkám o poznání hladší a pružnější. Výsledek uvidíte ihned po použití.

  Ponožky nasazujte na umytá a osušená chodidla, podle návodu natáhněte ponožky a nechte dostatečnou dobu působit. Po použití budou vaše nohy dokonale jemné na dotek. Exfoliační ponožky používejte pouze na nohy a nezaměňujte je s exfoliačními maskami na jiné části těla.

  Výběr dle:

  Velikost

  Většina ponožek má univerzální velikost. Jsou větší, proto se nemusíte bát, že by je neoblékli. Prodávají se kotníkové i vyšší ponožky, které zasahují do půlky lýtek. Záleží na vás, jaké si vyberete.

  Materiál

  Exfoliační ponožky jsou z velmi jemného materiálu, který bude hýčkat vaši pokožku. Oblékněte své nohy do hedvábného závoje, který se postará o nezbytnou hydrataci a výživu. Vyzkoušejte také gelové exfoliační ponožky s příjemně chladivým efektem.