Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios Hydratační mléko SPF50+ 250 ml

Produktová řada: Anthelios

La Roche-Posay Anthelios Hydratační mléko SPF50+ 250 ml chrání proti UVA i UVB paprskům. Vhodné i pro citlivou pokožku se sklonem k alergii na slunce.

*Akce 2 + 1 *Při nákupu 3 produktů značky La Roche-Posay a po uplatnění slevového kódu z časopisu Marianne nebo prostřednictvím aplikace Dny Marianne v 1. kroku košíku získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 04. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
935
Doprava zdarma

O produktu: La Roche-Posay Anthelios Hydratační mléko SPF50+ 250 ml

50127180

Úvod

Vysoká ochrana citlivé pleti v slunných dnech. La Roche-Posay Anthelios Hydratační mléko SPF50+ 250 ml obsahuje sluneční filtry, které chrání proti UVA i UVB paprskům a zároveň pomáhá doplnit vláhu pokožce vystavené slunečním paprskům. Hydratační mléko La Roche-Posay Anthelios bude spolehlivým pomocníkem i pokud se vydáte k vodě za koupáním, protože jeho textura je vysoce odolná vůči vodě. Snadno se roztírá a nezanechává bílé stopy. Přípravek je vhodný i pro citlivou pokožku a pokožku se sklonem k alergii na slunce.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana proti UVA i UVB záření
  • vhodné pro pokožku se sluneční intolerancí
  • velmi odolné vůči vodě a potu
  • nezanechává bílé stopy
  • bez parfému

Použití

Dostatečné množství mléka naneste na pokožku před vystavením se slunci. Před aplikací na obličej nejdříve naneste do dlaní. Nestříkejte přímo na obličej. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.