Kosmetika

La Roche-Posay Effaclar čisticí pěnivý gel 400 ml

Produktová řada: Effaclar
5.0

Effaclar gel La Roche-Posay dokonale čistí pleť, viditelně stahuje póry a zlepšuje vzhled mastné a problematické pokožky. Reguluje tvorbu kožního mazu a osvěžuje.

489

O produktu: La Roche-Posay Effaclar čisticí pěnivý gel 400 ml

50076321

Úvod

Čisticí pěnivý gel La Roche-Posay Effaclar odstraňuje z pleti nečistoty, přebytek kožního mazu a zanechává pleť svěží a čistou. Obsahuje jemné pleťové mléko a micelární roztok, které vyhovují náročné citlivé problematické pleti. Svým šetrným složením pomáhá obnovit ochrannou bariéru pleti a působí proti podráždění. Zároveň reguluje produkci kožního mazu, a to bez nežádoucího vysoušení. Po použití gelu bude vaše pleť dokonale čistá a póry budou méně viditelné. Gel obsahuje termální vodu z La Roche-Posay. Neobsahuje mýdlo, barviva, alkohol ani parabeny.

Hlavní vlastnosti:

  • čistá a svěží pleť
  • viditelně stažené póry
  • nekomedogenní
  • nevysušuje
  • reguluje tvorbu kožního mazu

Složení

Termální voda z La Roche-Posay – má zklidňující účinek a působí proti podráždění.
Čisticí složky – odstraňují nečistoty a nadměrné množství mazu.
Pidolát zinku – zmírňuje produkci mazu.


Použití

Před čištěním obličeje si důkladně umyjte ruce a nehty. Používejte vlažnou vodu, která pomáhá uvolnit póry. Napěňte gel v dlaních s trochou vody a aplikujte na obličej, krouživými pohyby jemně masírujte. Zaměřte se na T-zónu a krk. Následně opláchněte studenou vodou, která pomáhá póry stáhnout. Poté pleť osušte čistým ručníkem. Ručník k obličeji pouze jemně přikládejte, abyste zamezili tření. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí je ihned důkladně vypláchněte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.