LACTOCARE PharmaSuisse 20 žvýkacích tablet

50051383

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

185

Cena za 1 kus(tbl): 9 Kč

O produktu

Lactocare PharmaSuisse je doplněk stravy ve formě žvýkacích tablet smetanové chuti. Obsahuje 7 miliard přirozeně zapouzdřených probiotických bakterií Bacillus coagulans a přírodní vlákninu arabinogalaktan. Lactocare se nejčastěji používá při narušení střevní mikroflóry, např. v důsledku užívání antibiotik, při cestování, po dietetických chybách apod. Je vhodný i pro lidi se sklony k alergiím, zejména potravinovým.

Přípravek Lactocare se nemusí skladovat v chladu, je vhodný i na cesty.

  • Bacillus coagulans díky přirozenému zapouzdření mají vysokou životaschopnost při průchodu kyselým prostředím žaludku i při dlouhodobém skladování.
  • Arabinogalaktan je vláknina rozpustná ve vodě, je jemná a nedráždí střevo. Slouží jako potrava pro prospěšné bifidobakterie sídlící ve střevech a podporuje tak jejich růst a množení. Ve střevech je fermentována pomalu, a proto nezpůsobuje nadýmání.

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe na lačný žaludek. Tablety rozžvýkejte, nepolykejte. Užívejte po dobu alespoň 10 dní. 

Složení:

Probiotikum (Bacillus coagulans) 7x10⁹ CFU ⃰, prebiotikum – FiberAid® AG (Arabinogalaktan) 0,4 g v jedné tabletě.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vyšší dávka může mít projímavé účinky. Neobsahuje lepek, laktózu ani geneticky upravené látky.Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Forma Tablety žvýkací
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594158170019