Generica Laktoleraza 60 tablet

50103343

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

259

Cena za 100 g: 1515 Kč

O produktu

Generica Laktoleraza je doplněk stravy s obsahem laktázy. Laktáza (ß-galaktosidáza) je enzym, který štěpí mléčný cukr – laktózu na jednoduché sacharidy D-glukózu a D-galaktózu, které jsou na rozdíl od laktózy přímo stravitelné. Nejvyšší produkce laktázy je v kojeneckém věku, pak přirozeně klesá. Laktázu produkují klky v tenkém střevě, kde také dochází ke štěpení laktózy. Pokud enzym, který laktózu zpracovává chybí, posouvá se laktóza dále do tlustého střeva, kde se stává zdrojem obtíží.

Dávkování:

Před jídlem, které obsahuje laktózu, nebo během jídla užijte jednu tabletu. V závislosti na množství laktózy ve stravě je možno zvýšit dávku na dvě tablety.

Maximální dávka je 8 tablet za den.

Složení:

Enzym laktáza (beta-galaktozidáza) 4 500 ALU (Acid Lactase Units (FCC).

Plnidla: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, mikrogranulovaný enzymový preparát: maltodextrin, laktáza, voda, chlorid sodný; kroskarmelóza; protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Upozornění:

Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do tří let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka Generica
Forma Tablety
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 3 let
EAN 8588003769541