516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Generica Laktoleraza 60 tablet

Generica Laktoleraza 60 tablet

Generica Laktoleraza 60 tablet

50103343
Doplněk stravy: Více o legislativě
259 Kč 1515 Kč / 100 g
Skladem na e-shopu

Generica Laktoleraza je doplněk stravy s obsahem enzymu laktázu, který štěpí mléčný cukr, a tak zlepšuje trávení u osob, které laktózu špatně tolerují.

Podrobné informace o produktu

Generica Laktoleraza je doplněk stravy s obsahem laktázy. Laktáza (ß-galaktosidáza) je enzym, který štěpí mléčný cukr – laktózu na jednoduché sacharidy D-glukózu a D-galaktózu, které jsou na rozdíl od laktózy přímo stravitelné. Nejvyšší produkce laktázy je v kojeneckém věku, pak přirozeně klesá. Laktázu produkují klky v tenkém střevě, kde také dochází ke štěpení laktózy. Pokud enzym, který laktózu zpracovává chybí, posouvá se laktóza dále do tlustého střeva, kde se stává zdrojem obtíží.

Dávkování:

Před jídlem, které obsahuje laktózu, nebo během jídla užijte jednu tabletu. V závislosti na množství laktózy ve stravě je možno zvýšit dávku na dvě tablety.

Maximální dávka je 8 tablet za den.

Složení:

Enzym laktáza (beta-galaktozidáza) 4 500 ALU (Acid Lactase Units (FCC).

Plnidla: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, mikrogranulovaný enzymový preparát: maltodextrin, laktáza, voda, chlorid sodný; kroskarmelóza; protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Upozornění:

Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do tří let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Kategorie produktu

Parametry

Značka Generica
Forma Tablety
EAN 8588003769541

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.