laSaponaria Dětský zubní kartáček 1 ks zelený

Dentální hygiena

LaSaponaria Dětský zubní kartáček 1 ks meruňkový se štětinkami z ricinového oleje a rukojetí z dřevěné celulózy a bavlny pohodlně padne do každé malé dětské ručky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99

O produktu

50133087

Kvalitní přírodní péči můžete dopřát i zubům a dásním vašich dětí. LaSaponaria Dětský zubní kartáček 1 ks meruňkový s rukojetí z dřevěné celulózy a bavlny pohodlně padne do každé malé dětské ručky. Štětinky z ricinového oleje jsou jemné pro citlivé zoubky a dásně malých dětí. Je vyroben výhradně z přírodních ingrediencí.


Složení

Rukojeť: acetát celulózy (dřevo a bavlna), štětinky: ricinový olej.

O značce

LaSaponaria je italská přírodní BIO certifikovaná kosmetika, která si zaručeně získá srdce všech, kteří chtějí hýčkat své tělo. Přípravky jsou vyráběny zodpovědně z těch nejkvalitnějších lokálních surovin. Recepty jsou jednoduché a jemné k pokožce, kosmetika krásně provoněná přírodními silicemi, neobsahuje parfémy ani ropné deriváty. Podporuje místní farmáře, sociální projekty nebo fair trade. Produkty laSaponaria jsou výsledkem poctivé řemeslné ruční výroby, nadšení pro správnou věc i touhy zanechat svět lepším místem. A výběr je opravdu široký…

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.